Alternatif Site Adreslerimiz:

Mutfak Dekorasyonunda Püf Noktalar

Mutfak Dekorasyonunda Püf Noktalar

Evinizin en değerli alanlarından birisi olan mutfaklarınız, son birkaç sene içerisinde daha başarılı alternatiflerle desteklenebilir. Özellikle de mutfak dekorasyonu konusunda birbirinden farklı dekoratif fikirlerle faaliyet gösteren Dekorizyon ailesi olarak bizler, mutfaktaki ferahlığınızı şık tasarımlarla güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Bir mutfağı şık gösteren etmenler neler olabilir?

Mutfak dekorasyonu açısından ev sahiplerinin en fazla dikkat etmesi gereken iki husus vardır. Estetiklik ve pratiklik. Her iki unsurun dengeli bir şekilde dekorasyon aşamalarına aktarılması, mevcut mutfağın olduğundan da şık gözükmesine yardımcı olacaktır.

mutfak dekorasyon fikirleri

Devamını oku: Mutfak Dekorasyonunda Püf Noktalar

Beydekor Dekorasyon İle Beylikdüzü’ne Artı Katıyoruz!

Beydekor Dekorasyon ile Beylikdüzü’ne artı katıyoruz. İç dekorasyon hizmetleri ve tadilat konusunda ön plana çıkardığımız çalışmalarda, sizler için de farklı dokunuşlar sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilat hizmetleri, ince inşaat çalışmaları, peyzaj çalışmaları, kaba inşaat konusunda hizmetler gibi pek çok hizmeti sizler için ön plana çıkarmaktayız. Villanız, yazlığınız, ofisiniz ve iş yeriniz için prefabrik hizmetler sunuyoruz ve hem tasarım hem de özverili hizmetler konusunda oldukça güçlü seçenekler sunuyoruz. İstanbul’un Beylikdüzü’nde oldukça aktif bir çalışma sunduğumuz için rahatlıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

beylikdüzü dekorasyon

Devamını oku: Beydekor Dekorasyon İle Beylikdüzü’ne Artı Katıyoruz!

Ne Tür Bir Dekorasyon

Dekorasyon herkesin bildiği gibi mekanın özenli bir plan doğrultusunda tasarım ile değiştirilmesi. Peki nedir bu değişim dersek çok ucu açık olduğundan duvarlardan, mutfak dolaplarına kadar uzanmaktadır. En küçük bir aksesuar ile dekorasyonun temellerini atarız. Otururken düşündüğünüzde ben ne tür bir dekorasyon yapmalıyım sorusunu kendinize sorduğunuzda aklınıza vakit geçirmekten hoşlanmadığınız mekan gelir. Zaten geniş bir bütçeye sahipseniz bu soruyu hiç sormadan profesyonel bir yardım ile genel bir değişime girebilirsiniz.

Mekanınızı seçtiniz ve orada vakit geçirmek keyif vermiyor ve en fazla dekorasyona oranın ihtiyacı olduğunu düşünüyorsunuz. Yer belirlemesi yaptıktan sonra ne tarzda bir dekorasyon yapılması gerektiğini nelerin değişmesinin kararını vermek için biraz araştırıp örneklere bakarak kafanızda canlandırma yapmalısınız.

ne tür bir dekorasyon

Devamını oku: Ne Tür Bir Dekorasyon

Yönetici Mobilyalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büro mobilyalarını seçerken ortamın büyüklüğü veya küçüklüğü, çalışanların sınırları iyi bilinmelidir. Çalışma alanının dizaynı çalışanların motivasyonu üzerinde etkilidir. Ortamın dizaynı ne kadar ferah ise çalışanlar kendilerini o kadar ait hissedeceklerdir. Bazı çalışma alanları küçük iken bazı çalışma alanları kullanışsız ve büyüktür. Bu sebepten dolayı bu alan yeterince iyi değerlendirilememektedir. Kullanışsız alanların ve küçük alanların çalışan bireyler tarafından daha etkin bir şekilde kullanılması için mevcut alanın kullanılabilirlik seviyesi üzerinde değişiklikler yapılmaktadır. Büronun daha geniş durması için ve büroya giren bireylerin bu alanda uzun süre sıkılmadan vakit geçirebilmelerini sağlamak için ofisin dizaynı çalışanların ve müşterilerin beklentilerine göre dizayn edilmelidir. Ofisin çalışma kesimi ne yönde ise ofiste yapılacak olan değişikliklerde o yönde olmalıdır. Eğer ofisin çalışma standardı müşteri temelli ise o alanın müşterilerin ortak zevk ve beklentilerine göre dizayn edilmesi gerekmektedir. Fakat ofisin çalışma alanı hizmeti dışarı sunmak ile ilgili bir şey ise o zaman ofisin dizaynı çalışanların zevk ve tercihlerine göre olmalıdır. Çünkü doğru dizayn iş verimini doğrudan etkilemektedir. Ortam ne kadar ferah ve konforlu dizayn edilmiş olursa çalışan bireyler o kadar rahat edecek ve kendilerini o ortama ait hissedeceklerdir. Aynı zamanda büro mobilyaları tercih edilirken, kullanacak olan kişilerin konumu da önem teşkil etmektedir. Her konuma seçilecek olan mobilya farklılık göstermektedir.

yönetici mobilyaları

Devamını oku: Yönetici Mobilyalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

2017 Modern Koltuk Takımı Modelleri

Her insanın evi için düşündükleri bir hayal olarak görünse de yaşama alanı olarak kullanılan oturma alanlarını dolduracak tercihler oldukça önemli bir yere sahiptir. Bunun önemini bilen ve insanların isteklerine cevap vermek isteyen Deevans firması bunun üzerinde çalışarak insanlara özel ölçü koltuk takımlarını sunmaktadır. Böylece insanlar sürekli bir arayış içine girmek yerine güvenilir ve sağlam bir yerden bu ihtiyaçlarını karşılamış olacaklardır. Bunun en büyük faydası da akıllarında soru işaretleri kalması yerine rahatlığın keyfini çıkarmak olacaktır.

modern köşe koltuk takımı

Devamını oku: 2017 Modern Koltuk Takımı Modelleri

Özel Köşe Takımları

Özel Köşe Takımları
Siz de sinemasever ailelerden ya da çiftlerden biri misiniz? Sizi bu durumda rahat hissettirecek eşyaların varlığını bilmek ve hatta onlara sahip olmak istemez misiniz? Tüm bunlara cevabınız evet ise özel ölçü köşe takımları tam olarak sizin için üretilmiştir denilebilir. Böyle olan herkesi düşünerek en iyi ürünleri üreten ve sizi bu konuda yalnız bırakmayan Deevans firması her anlamda sizi düşünmektedir. Film izlemeyi sevenlerin en çok tercih ettiği eşyalardan biri olan köşe takımlarının onların hayatındaki yerinin önemi bildiği için firma bu konuda elinden gelenin daha fazlasını yaparak çok çeşitli ürünler hazırlamış ve sizlerin huzurunuza sunmuştur.

köşe koltuk takımı

Devamını oku: Özel Köşe Takımları

İş Yerleri İçin İdeal Çelik Personel Soyunma Dolapları

İş yerlerinin adeta kurtarıcı ekipmanlarından dolan çelik personel soyunma dolapları ile ilgili küçük bir araştırma yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bu yazıda çelik personel soyunma dolabının ne olduğu ve ne işe yaradığını, personel dolabı modellerini ve özellikleri ile personel dolabı almadan önce nelere bakılacağını bulacaksınız.

Çelik personel soyunma dolabı nedir?

Otel, kafe, spor salonu, ofis, restorant, fabrika vb. yerler için hazırlanmış personelin özel kıyafet ve eşyalarını muhafaza edebileceği, oldukça pratik, yerden tasarruf sağlayan, kilit mekanizmasının bulunduğu dolaplardır.

personel soyunma dolabı

Devamını oku: İş Yerleri İçin İdeal Çelik Personel Soyunma Dolapları

Buradasınız: Ana Sayfa Genel