Alternatif Site Adreslerimiz:

En Güzel Klasik Banyo Dolapları

Klasik ve geleneksel bir banyo dolabı; banyonuzun konfor seviyesinde büyük bir etki yaratabilir. Banyo dekorasyonunda büyük ya da küçük bir projeye başlamadan önce; alanınızın genişliği, kullanılacak malzemeleri ve banyoyu yenileme maliyetlerini aklınızda tutun. Banyoda düzen ve depolama seçenekleri oldukça geniş olduğundan; klasik banyo dolapları tercih etmek, banyo yenileme projenizin başarılı olmasına yardımcı olacaktır.

klasik banyo dekorasyonu

Devamını oku: En Güzel Klasik Banyo Dolapları

Banyo İçin Altın Sarısı Fayans Modelleri

Zerafet, şıklık ve ihtişam… Dekorasyonda, herkesin aradığı ortak özelliklerin başında geliyor. Banyolar içinde bu zerafet ve ihtişam ev sahiplerinin istediği bir görselliktir. Peki banyonuzda bu ışıltı ve ihtişamı nasıl sağlayabilirsiniz? Altın sarısı fayans modelleri ile banyonuz için aradığınız atmosfere kavuşabilirsiniz.

Banyolara adeta bir ışıltı, zenginlik, ihtişam, lüks bir dokunuş katacak olan altın sarısı fayans modelleri ile banyonuz, hem sizi hem de evinize gelen misafirleri büyülecektir. Geçmişten günümüze tüm uygarlıklarda zenginliğin, asaletin temsilcisi olan altın, rengi bakımından da banyonuza çok yakışacak.

Daha çok klasik, avangart tarzda kullanılan altın rengi banyonuzda hangi tarz ile birlikte kullanabileceğinizin bir göstergesidir. Özellikle avangart çizgiler ile bütünleşen bu renk, gösterişli sunuma kapı açacaktır. Banyonuz için belki ağır kaçacağını düşünüyorsunuz ama evinizin genel tarzı bu standartlarda ise sırıtma olmayacaktır.

altın sarısı fayans

Devamını oku: Banyo İçin Altın Sarısı Fayans Modelleri

Açık Renk Banyo Modelleri

Banyolarımız bizin için önemlidir. Günün belirli vakitlerinde kullandığımız banyolar temiz gözükmeli ve temiz olmalıdır. Renk seçimleri banyonuzun temizlik açısından daha kullanışlı olmasına yardımcı olabilir. Açık renk banyo modelleri ile temiz bir görüntüyü banyolarda yakalayabilirsiniz. Ayrıca açık renkler kiri daha kolay gösterdiği için bu durumdan rahatsız olarak banyonuzu sürekli temizleme ihtiyacı duyacaksınız. Ve bu otomatik olarak hijyen döngüsü yaratacak. Açık renkli banyo modelleri temizlik anlayışıyla seçilebilir.

Açık renkli banyo modellerinin bir diğer kullanım sebebi ise kullanıldığı alanı daha geniş gösterme potansiyeli olmalısıdır. Küçük ve dar bir banyonuz varsa eğer banyonuz için açık renk tercihi mükemmel olacaktır. Tabii banyonuzu renklendirmenin de keyfi ayrı. Kullanılan banyo aksesuarları ile banyonuzu daha hoş bir hale getirebilirsiniz.

açık renkli banyolar

Devamını oku: Açık Renk Banyo Modelleri

Banyo Rengi Nasıl Olmalı?

Banyonuza biraz renk katmaya ne dersiniz? Banyonuz için en doğru rengi seçerek, daha şık ve daha modern bir banyo dekorasyonu yaratabilirsiniz. Banyo dolapları ve duvarlarda yeni bir görünüm elde etmek istiyorsanız, banyoda kullanmak için en iyi renkler konusunda bu yazımızdaki tavsiyelerden yardım alabilirsiniz. Peki, banyo rengi nasıl olmalı? En doğru renk nasıl seçilir? Bu dokuz ipucu ve püf noktası, eviniz için en iyi banyo rengini seçmenize yardımcı olacak.

banyo rengi

Devamını oku: Banyo Rengi Nasıl Olmalı?

Banyolar İçin İki Renkli Banyo Dolapları

Biraz şıklık, biraz modernlik, biraz yenilik arayanlara.... 

Banyo dolaplarında da yenilik arayanlara özel bu yazımızda banyolar için iki renkli banyo dolaplarını inceleyeceğiz. Artık tekdüze renkler, tekdüze tasarımlar dekorasyonda modasını kaybetmeye başladı. Şimdinin zamanı canlı, şık ve cesaret isteyen renkler! Özellikle bu oluşuma mutfak dolaplarında sıklıkla rastlıyoruz, son zamanlarda.

İki renkli kullanılan seçimler, kullanıldığı odaya zenginlik katıyor. Tabii ki doğru renk birlikteliği ile. Mutfaklardan sonra banyonuz için de iki renkli banyo dolapları arasından uygun bir model tercih edebilirsiniz. Bizim karşımıza çıkan birliktelikler şöyle: ahşap - beyaz, ahşap - krem, kırmızı - beyaz, yeşil- beyaz, mürdüm - beyaz... Dikkat ederseniz birliktelik koyu renk ve açık renk kullanımı ile öne çıkmaktadır. Böylece kontrast sağlanabilir. Banyo dekorasyonu için iki koyu rengi birlikte kullanmak yanlış bir seçim olacaktır. Çünkü bu tarz bir kullanım banyonun ferahlığını alabilir. Eğer banyonuz yeterli genişlikte değilse, bu tarz bir kullanımdan kaçının.

2 renkli banyo dolapları

Devamını oku: Banyolar İçin İki Renkli Banyo Dolapları

Koçtaş Hazır Banyo Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Banyo dolabı seçerken dikkatli olmakta fayda var. Özellikle küçük banyosu olanlar, banyo dolabını da küçük seçmek durumunda kalıyor. Bu nedenle işlevsel banyo dolaplarından satın almak gerekli. Kullanışlı ve yeteri kalan alan sunan hazır banyo dolapları, birçok ev sahibinin tercihi oluyor. Banyonuz ister büyük, ister küçük olsun banyo dolabını seçerken kullanışlı ve yeteri kadar alan sunan banyo dolaplarını seçmelisiniz. Havlularınız, aksesuarlarınız ve levye altı için özenle hazırlanmış modellerden yana seçim yapmalısınız. Özel banyo dolabı yaptıracağınız gibi daha makul fiyatlar ile hizmete sunulan hazır banyo dolaplarından da yana tercih kullanabilirsiniz. Birçok firma hazır banyo dolabı tasarlayarak satışa sunuyor. Bunlardan biri Koçtaş'tır.

Koçtaş hazır banyo dolabı modelleri ve fiyatları ile ailelerin seçim yaptığı firmalar arasında geliyor. Birbirinden güzel, büyük ve küçük boyutlarda yüzlerce banyo dolabı modelini bünyesinde barındıran Koçtaş uygun fiyat garantisi ile ürünlerini satışa sunuyor.

Lafı daha fazla uzatmaya gerek yok. Şimdi Koçtaş hazır banyo dolabı modellerini ve fiyatlarını inceleyelim.

koçtaş hazır banyo dolabı

Devamını oku: Koçtaş Hazır Banyo Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Vintage Banyo ve Banyo Dolabı Modelleri

Vintage tarzı dekorasyonda, özellikle son 7-8 yılda sıkça kullanılıyor. Vintage tarzı evinizde yansıtmak için eski dönemleri anımsatan modern detayları evinizde kullanmanız gerekecek. Geçmiş ve günümüzü buluşturan modern detaylar, doğru renk seçimi ve vintage aksesuarlar ile evinizin her alanında bu tarzı uygulayabilirsiniz. Aynı şey banyonuz için de geçerli. Evin diğer her alanı gibi oldukça önemli bir detay olan banyo dekorasyonunda vintage bir hava yaratmak için vintage banyo modelleri önerilerimizden ilham alabilirsiniz.

Vintage dekorasyonda en çok kullanılan renkler; toprak tonları, pembe tonları, pastel renkler ve mavi tonları oluyor. Beyaz da bu dekorasyonda kullanılan tamamlayıcı renklerden. Eğer vintage banyo modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız, zeminden duvara, banyo aksesuarlarına kadar birçok detayda bu renkleri kullanmanız gerekecek. Banyonuzda vintage bir hava yaratmak için, işe vintage banyo dolabı satın alarak başlayabilirsiniz. Eskitme havası ile çok şık ve dikkat çekici görünen bu vintage banyo dolabı modellerini dekorasyon mağazalarından alabileceğiniz gibi evde kendiniz de eski banyo dolabınızı yenileyerek yapabilirsiniz.

vintage banyo dekorasyonu modelleri

Devamını oku: Vintage Banyo ve Banyo Dolabı Modelleri

Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon