Alternatif Site Adreslerimiz:

Havlupan Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Banyolarda kullanımı daha yaygın olan havlupan modelleri, şık tasarımları ile banyonuzun görünümüne modern ve estetik bir soluk getirecektir. Hem ısıtma özelliği ile dikkat çeken bu ürün çeşiti, hem de kurutma özelliği ile de dikkat çekmektedir. Nemli kalan ve ıslanan havluların oluşturacağı koku vb. durumlardan havlupan ile kurtulabilirsiniz. Havlularınızı, havlupan modelleri ile kurutarak daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ağır basan özelliği bu kurutma ama tasarım çizgisi, havlupan modellerine evlerde sıkça rastlamamıza yol açan bir diğer unsurdur.

Yapı marketlerde birbirinden şık ve kullanışlı havlupan modelleri bulabiliriz. İhtiyacımıza yönelik alacağımız ürün kullanım bakımından daha çok işimize yarayacaktır. Doğru ölçülerde ve zevklerimize hitap eden tasarımı, bu havlupan modelleri arasından bulabiliriz. 

Farklı renklerde ve tasarımlarda havlupan modelleri ile rahatlıkla karşılaşmamız mümkün. Standart tasarım çizgisinin dışına çıkan, ilginç olarak hitap edebileceğimiz, yaratıcı havlupan tasarımları ile de karşılaşabiliriz. Biraz farklılık arıyorsanız, banyolarınızda bu yaratıcı tasarımlar ideal bir seçim olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

havlupan modelleri

Havlupan modellerini sadece banyo için değil, mutfak içinde kullanabilirsiniz. Küçük ebatlı yapısı ile radyatör gibi ısıtma araçlarına göre daha az yer kaplamaktadır. Tercih edilmesinin bir diğer sebebi bu.

Renk seçeneği bulunan havlupan modelleri bulabileceğinizi belirtmiştik. Renkli bir seçim düşünüyorsanız, havlupanı kullanacağınız alanın renk ağırlığını ve renk uyumunu dikkate almanız sizin yararınıza olacaktır.

Gözlerinizi alamayacağınız, o havlupan modelleri:

havlupan modeli

modern havlupan modelleri

modern havlupan

havlupan modelleri

havlupan

havlupanlar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Havlupan Modelleri