Alternatif Site Adreslerimiz:

Banyolar İçin İki Renkli Banyo Dolapları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Biraz şıklık, biraz modernlik, biraz yenilik arayanlara.... 

Banyo dolaplarında da yenilik arayanlara özel bu yazımızda banyolar için iki renkli banyo dolaplarını inceleyeceğiz. Artık tekdüze renkler, tekdüze tasarımlar dekorasyonda modasını kaybetmeye başladı. Şimdinin zamanı canlı, şık ve cesaret isteyen renkler! Özellikle bu oluşuma mutfak dolaplarında sıklıkla rastlıyoruz, son zamanlarda.

İki renkli kullanılan seçimler, kullanıldığı odaya zenginlik katıyor. Tabii ki doğru renk birlikteliği ile. Mutfaklardan sonra banyonuz için de iki renkli banyo dolapları arasından uygun bir model tercih edebilirsiniz. Bizim karşımıza çıkan birliktelikler şöyle: ahşap - beyaz, ahşap - krem, kırmızı - beyaz, yeşil- beyaz, mürdüm - beyaz... Dikkat ederseniz birliktelik koyu renk ve açık renk kullanımı ile öne çıkmaktadır. Böylece kontrast sağlanabilir. Banyo dekorasyonu için iki koyu rengi birlikte kullanmak yanlış bir seçim olacaktır. Çünkü bu tarz bir kullanım banyonun ferahlığını alabilir. Eğer banyonuz yeterli genişlikte değilse, bu tarz bir kullanımdan kaçının.

Sponsorlu Bağlantılar

2 renkli banyo dolapları

İki renkli banyo dolapları arasından seçim yaparken şunlara da dikkat edebilirsiniz:

  1. İki renkli banyo dolaplarında tercih yaparken özellikle kullanışlı dolaplardan tercih etmeye bakın. Çekmece düzeni olsun, aksesuar düzeni olsun... Son zamanda dolaplarda bu tarz özelliklere sahip ürünler öne çıkmaktadır.
  2. Banyonuz için iki renkli banyo dolabı beğenirken banyonuzun nasıl görünmesini istiyorsanız ona yönelik renk seçimi yapmalısınız. Ferah ve huzur veren bir banyo ile güne başlamak için ahşap ile beyaz ya da beyaz ile yeşil tonlarını birleştirebilirsiniz. Havlu, aksesuar dolabı için beyaz; lavabo altı dolabı için ise koyu rengi kullanabilirsiniz.

iki renkli banyo dolapları

iki renkli banyo dolabı modelleri

iki renkli banyo dolapları

iki renkli banyo dolabı modelleri

modern iki renkli banyo dolapları

iki renkli küçük banyo dolabı

banyo dolapları

iki renkli banyolar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Banyolar İçin İki Renkli Banyo Dolapları
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable