Alternatif Site Adreslerimiz:

Açık Renk Banyo Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Banyolarımız bizin için önemlidir. Günün belirli vakitlerinde kullandığımız banyolar temiz gözükmeli ve temiz olmalıdır. Renk seçimleri banyonuzun temizlik açısından daha kullanışlı olmasına yardımcı olabilir. Açık renk banyo modelleri ile temiz bir görüntüyü banyolarda yakalayabilirsiniz. Ayrıca açık renkler kiri daha kolay gösterdiği için bu durumdan rahatsız olarak banyonuzu sürekli temizleme ihtiyacı duyacaksınız. Ve bu otomatik olarak hijyen döngüsü yaratacak. Açık renkli banyo modelleri temizlik anlayışıyla seçilebilir.

Açık renkli banyo modellerinin bir diğer kullanım sebebi ise kullanıldığı alanı daha geniş gösterme potansiyeli olmalısıdır. Küçük ve dar bir banyonuz varsa eğer banyonuz için açık renk tercihi mükemmel olacaktır. Tabii banyonuzu renklendirmenin de keyfi ayrı. Kullanılan banyo aksesuarları ile banyonuzu daha hoş bir hale getirebilirsiniz.

açık renkli banyolar

Sponsorlu Bağlantılar

Son dönemde trendlere ve tercihlere baktığımızda açık renkli banyoların daha fazla revaçta olduğunu gözlemliyoruz. Modern çizgiler ile bir birliktelik kullanılarak banyonun uyumu da sağlanıyor. Banyo dolabınızı seçerken bu modern tercihi siz de yapabilirsiniz. 

Yine göz attığımız açık renkli banyo modelleri arasında fayansların açık renklerde tercih edildiğini görüyoruz ama renkli banyo dolapları ile bir uyum sağlanmaya çalışıldığını da söylemek mümkün. Dar bir banyo için parlak, renkli bir banyo dolabı seçebilirsiniz. Açık renkli fayanslar ile güzel bir uyum olacak. Ayrıca parlak yüzey, ışığı yansıtarak banyonun biraz daha dar gözükmesini engelleyecek.

Nitekim yine tercih size kalmış. Örnek açık renkli banyo modellerine göz atarak, doğru karara erişebilirsiniz.

açık renkli banyo

açık renkli banyo modelleri

açık renkli banyolar

açık renkli banyo dekorasyonu

açık renkli banyo modelleri

açık renkli banyo dekorasyonları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Açık Renk Banyo Modelleri