Alternatif Site Adreslerimiz:

Banyo İçin Altın Sarısı Fayans Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Zerafet, şıklık ve ihtişam… Dekorasyonda, herkesin aradığı ortak özelliklerin başında geliyor. Banyolar içinde bu zerafet ve ihtişam ev sahiplerinin istediği bir görselliktir. Peki banyonuzda bu ışıltı ve ihtişamı nasıl sağlayabilirsiniz? Altın sarısı fayans modelleri ile banyonuz için aradığınız atmosfere kavuşabilirsiniz.

Banyolara adeta bir ışıltı, zenginlik, ihtişam, lüks bir dokunuş katacak olan altın sarısı fayans modelleri ile banyonuz, hem sizi hem de evinize gelen misafirleri büyülecektir. Geçmişten günümüze tüm uygarlıklarda zenginliğin, asaletin temsilcisi olan altın, rengi bakımından da banyonuza çok yakışacak.

Daha çok klasik, avangart tarzda kullanılan altın rengi banyonuzda hangi tarz ile birlikte kullanabileceğinizin bir göstergesidir. Özellikle avangart çizgiler ile bütünleşen bu renk, gösterişli sunuma kapı açacaktır. Banyonuz için belki ağır kaçacağını düşünüyorsunuz ama evinizin genel tarzı bu standartlarda ise sırıtma olmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

altın sarısı fayans

Altın sarısı fayans modelleri kullanıldığı alana ışıl ışıl bir görüntü katmaktadır. Altın sarısı fayansların adeta bir güneş gibi parlaması, ışığı daha fazla yansıtması dar banyonuzun daha geinş gözükmesine de olanak verecektir. Banyonuzu daha geniş göstermek için bu tüyoya da kulak verebilirsiniz.

Banyolarda altın rengi fayans kullanımında iki farklı renk tonundan destek alabilirsiniz. Tabii tüm banyonuzu altın rengi fayans ile kaplatmak olmaz. Bizim gezindiğimiz örnek modellerde açık tonlar ve koyu tonlar ile hoş birliktelikler kurulmuş. Siyah ve tonları ile birlikte kullanılan altın rengi fayans modellerinde daha klasik ve lüks bir görsellik ön plana çıkmış.Bu birlikteliğin kullanımı biraz daha zor olacaktır ama düşünülebilir. Açık tonlar ile de altın rengi fayans kullanılmış. Görsel açıdan bizi tatmin eden bu birliktelik diyebiliriz. Hem temiz bir görüntü, hem zengin bir görüntü bir arada… Bunların yanı sıra altın rengini detaylarda kullanabilirsiniz. Tüm banyoyu bu renk ile kaplatmak yerine, özel dekoratif çizgilerde, geçişlerde altın rengi fayans uygun olabilir.

altın sarısı fayans

banyolar için altın sarısı fayans

altın rengi fayans modelleri

altın sarısı fayans modelleri

banyo için altın sarısı fayans


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Banyo İçin Altın Sarısı Fayans Modelleri
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable