Alternatif Site Adreslerimiz:

Banyo Düzeni Modelleri 2017

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev hanımlarının ya da evli hanımların en çok özen gösterdikleri evin bölümleri arasında banyoları ön sıralarda görebiliriz. Her ne kadar oturma odası, salon ve mutfak kadar sık kullanılan bir yer olmasa da banyoların düzenli ve şık durmasına özen gösterilir. Bu gerçekten yola çıkarak siz değerli okurlarımıza banyo düzeni modelleri 2017 yılında nasıl yapıldı ve yapılmaya devam ediyor sorusuna cevap vereceğiz.

Banyo düzenini sağlamaya çalışırken en büyük yardımcılar her zaman banyo dolapları olmaktadır. Bu düzeni sağlarken banyo dolaplarının suya ve neme dayanıklı olmasının yanı sıra ortamdaki renklerle de uyumlu olmasına özen göstermek gerekir. Banyo düzeni modelleri 2017 yılı içerisinde incelendiğinde pek çok yerde banyo fayanslarının yerini yavaş yavaş mermerlere bırakmaya başladığını görmekteyiz. Siz de banyolarınızda mermerleri düşünüyorsanız bunu yaparken dolaplarınızı da dikkate almalısınız. Eğer banyo düzeninizde jakuziye yer varsa birbirinden şık mermer modellerini göz ardı etmemelisiniz. Banyonun boyutu ve gün ışığı alıp almaması dikkat edilmesi gereken bir diğer hususlar olmalıdır. Eğer banyonuz az veya hiç ışık almıyorsa dolap seçimlerinde ve mermer seçiminde açık renklileri seçebilirsiniz. Böylece hep içerisini ferah hale getirmiş olursunuz hem de 2017’nin modasına uyum sağlamı olursunuz.

banyo düzenleme örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Banyo düzeni modelleri 2017 yılı için küçük ve dar banyosu olanları da unutmuş değiller. Bu tür banyolarda spot yardımı ile yapılan ışıklandırmalar, geniş banyolardakilerine göre çok daha şık durmaktadır. Bu sene banyolarda kaba detayları artık göremiyoruz. Sadece ve sıcak renklerden imal edilmiş ufak tefek aksesuarlar ile banyolarınızı şık hal getirebilirsiniz. Bu konuda cam aksesuarlara dökülmüş renkli veya şeffaf jel mumlar ya da parafin mumları mutlaka değerlendirmelisiniz. Üstelik kokulu olanları ile banyonuza farklı bir hava katacaksınız. Bu senenin bir diğer banyo modası da havlu askıları olmakta. Geleneksel havlu askılıklarının yerine duvara monte edilmiş merdiven görünümlü askılar hızla yayılmakta. Son olarak bu senenin biraz da fazla maliyetli bir diğer yükselen yıldızı olan rüstik tarzda kırsal banyo düzenine. Bu tarz banyo düzeninde kullanılan tüm detaylar kırsal malzemelerden olup ahşap ve taş ağırlıklıdır. 

İsterseniz banyo düzeni konusunda kullanıcılarımızdan tarafımıza ulaştırılan örneklere göz atalım. 

banyo düzenleme

banyo düzenleme modelleri

banyo düzen modelleri

banyo düzenleme modelleri 2017

banyo dekorasyon düzeni

banyo


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Banyo Düzeni Modelleri 2017
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable