Evim Şahane Katılım Şartları ve Başvuru Formu

Sponsorlu Bağlantılar
 

Evim Şahane programı , hafta içleri hergün Kanal D ekranlarında yayına gelen bir dekorasyon formatıdır.Saat 14.30'dan itibaren , Kanal D ekranlarından Evim Şahane programını takip edebilirsiniz.Evinizin dekorasyonu tamamen , Evim Şahane ekibi tarafından değiştirilebilir.Salon,oturma odası,yatak odası,çocuk odası,yemek odası,banyo; aklınıza gelicek evin her alanı , Evim Şahane tarafından baştan yaratılabilir.

Evinizi değiştirmek istiyorsunuz ama manevi değeri olan eşyalarınızın işe yaramıyacağından mı korkuyorsunuz? Evim Şahane programı ; manevi değeri olan eşyalarınızı da , dekorasyonu tamamlanın evin bir bölümünde kesinlikle kullanıyor.Yani hiçbir şey değerini kaybetmemiş oluyor.

Evim Şahane programı , mimar Selim Yuhay ve ekibi ile birlikte belirlenen alanı inceliyor.Gerekli önizlemeler yapılarak çalışmalara başlanıyor.Duvar renkleri , perdeler, halılar , oturma grupları ve mobilyalar modern bir görünüme bürünüyor.Ayrıca aydınlatma da şık alternatifler kullanılıyor.Bunları yapmadan önce , bir bütçe belirleniyor.Sizi masrafa sokmadan , giderler Kanal D ekibi tarafından karşılanıyor.Yani , yeni eviniz size hediye oluyor.Ayrıca alışverişe çıkmadan önce ilk izlenimlerinizi , Evim Şahane tırı ile elde edebiliryorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizde ki tüm çalışmalar 3 gün içerisinde tamamlanıyor ve bu kadar kısa süre içinde dekore edilen evinize kavuşuyorsunuz.

evim şahane başvuru formu 

Evİm Şahane Katılım Şartları 

Merak edilenler arasında, Evim Şahane katılım şartları var.Öncelikle : Evim Şahane Başvuru Formunu dolduruyorsunuz.Bu formda neler yer alıyor?

  • Adınız Soyadınız
  • Size ait bir fotoğraf
  • Dekorasyonu yapılıcak evin , dış görünümüne ait fotoğraf
  • Dekorasyonu yapılıcak odanın görünümüne ait fotoğraf
  • İletişim ve eviniz ile ilgili bazı sorular

Biraz da şansınız varsa  geriye,  Evim Şahane programı ile evinizin değişimini izlemek kalıyor. İyi şanslar...

Evim Şahane Mutfak Dekorasyonları:

evim şahane

evim şahane başvuru formu

evim şahane

evim şahane programı

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Evim Şahane Katılım Şartları ve Başvuru Formu