Alternatif Site Adreslerimiz:

Sünnet Yatakları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ülkemizde ve kültürümüzde önemli bir yere sahip olan sünnet, bizim için sadece basit bir işlemden ibaret değildir. Sünnet olan çocuğun ailesi, bunun en şatafatlı şekilde olmasını ister. Bu yüzden de sünnetten sonra eğlenceler düzenlenir ve mevlüt okutulur. Eğlence düzenlenen yerde veya genellikle evde yer verilen sünnet yatakları da en güzel şekilde süslenir. Bu yazımızda sünnet yataklarından bahsetmek istiyorum. Evet anne ve babalar, eğer çocuğunuzu sünnet ettirme vakti geldiyse bizce sünnet yataklarına göz atmanızın vakti geldi demektir. Sünnet yatağı, çocuğunuzu en çok memnun eden ve en önemli hediyelerden biridir.

Sünnet yatakları özel süslemeler ile, görkemli bir görünüme kavuşmakta. Bu süslemelerden en önemlilerini yastık, yatak, çarşaf ve yastık kılıfına işlenen : dantel örgüler, çeşitli figürler oluşturmaktadır. Dilerseniz kendiniz sünnet yatağını süsleyebilir ya da bu işlerin uzmanlarına da süsleme işlemini yaptırabilirsiniz. Bu bilgiyi vermeden geçmek istemiyorum. Son zamanlarda sünnet yatakları da kiralanmakta. Bu kiralama durumu da yine tercihler arasında bulunuyor. Bence sünnet yatağını, sünnet olan çocuğun ailesi süslemeli. Çünkü hem zevk veren bir uğraş, hem de çocuğunuza onun için uğraştığınızı gösteren büyük bir hediye.

Sünnet olan çocuğun yatağı krallara layık olmalıdır. Bu bir kere yaşanacak bir olaydır. Bu nedenle en güzeline sahip olmak, hem sizin hem de çocuğunuzun hakkı. Sünnet yatakları ile birlikte, çocuğunuzun odasında bulunması gereken maşallah yazısını da unutmamak gerekir. O da artık simgeleşmiş bir yazıdır ve her sünnet olan çocuğun odasında bulunur.

Sponsorlu Bağlantılar

Yataklar genelde beyaz, krem ve lacivert renklerinde tercih edilmektedir. Sünnet kıyafetlerinde olduğu gibi yatak da ona uyumlu olarak düzenlenir, genelde. Bordo rengi de tercihler arasında bulunabilir. En hoş görünümü krem ve beyaz renklerinin kullanıldığı sünnet yatakları ile elde edebilirsiniz. Açık tonlar kullanarak, odayı ve yatak süslemesini karartmayan bir dizayn elde etmiş olursunuz.

sünnet yatakları

sünnet yatağı

sünnet yatakları modelleri

sünnet yatağı süslemeleri

sünnet yatakları süslemeleri

sünnet yatakları

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Sünnet Yatakları