Alternatif Site Adreslerimiz:

İlginç Koltuklar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Hayat bazen sıradan gelir. Bu sıradanlık, çoğumuzu sıkar. Böyle zamanlarda hep ilginçliklere ve farklılıklara yöneliriz. Biraz da olsa renk katmak adına, hayatımıza. Sıradan dekorasyon çizgisinden sıkılanlar için ilginç ürünlere yönelmenin zamanı gelmiş demektir. İlginç koltuklar, sıradışı ürünlere yönelmenin ilk etabı. Bir araya getirdiğimiz ilginç koltuk modellerine bakmaya ne dersiniz? Ev dekorasyonuna, ofis dekorasyonuna yenilik ve farklılık katmak isteyenler; dekorasyon çizgisi ile dikkat çekmek isteyenler ilginç koltuk modellerine yönelmeli. 

ilginç koltuklar

Yukarıdaki örnek ilginç koltuk modeli çok rahat gözüküyor, değil mi? İnsan kendini içine atası geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

ilginç koltuklar

ilginç koltuk

Daha önce bir yazımızda arabalı koltuk modellerinden bahsetmiştik. İlginç koltuk modelleri arasında yer bulan bir diğer ürün. Ofis dekorasyonu için de kullanıma uygun.

ilginç koltuk modelleri

Kullanışlı mobilyalar her zaman dikkat çekmiştir ve ilgi odağı olmuştur. Yukarıda yer alan ilginç koltuk oldukça kullanışlı gözüküyor. Zevke, ihtiyaca göre şekillendirmek mümkün.

ilginç koltuk tasarımları

Televizyon ya da bilgisayar bir köşenizde, diğer köşenizde sehpanız ve size konforu sunacak rahat bir koltuk...

ilginç koltuklar

Demin de dedik ya hani, kullanışlı mobilyalar çok ilgi çekmekte. Bu ilginç koltuk sizin dikkatinizi direk çekmiş olmalı. Yukarı yükselen koltuk bir anda ranzaya dönüşmekte.

ilginç koltuk modeli

Tasarımı ile dikkat çeken bir ilginç koltuk daha...

ilginç koltuklar

ilginç koltuk örnekleri

ilginç koltuk

İlginç koltuklar arasında görmeye alışık olmadığımız fonksiyonlar bulunmakta. Mesala yukarıdaki ilginç koltuk örneği gibi. Yeri geldiğinde iki adet koltuk, yeri geldiğinde yuvarlak bir yatak modeline dönüşmekte.

ilginç koltuk

Kendinden ışıklı, ilginç tasarımı ile bir ilginç koltuk modeli daha... Yatağa da dönüşmekte bu ilginç koltuk.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri İlginç Koltuklar