Alternatif Site Adreslerimiz:

Duvar Boyalarında Kumtaşı Rengi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bugün yine bir duvar boyası rengini konu olarak ele alacağız. Bir ev dekorasyonunun ilk ve önemli alanlarından biri olan duvarların rengine kadar vermek tüm dekorasyon çizgisine hakimiyet kuracaktır. Yaza girmemiz ile birlikte baya bodana işlerinin başlaması da duvar boyası renklerini daha fazla ele almamızı sağlamıştır. Bugün ele alınacak renk kumtaşı rengidir. Duvar boyasına karar verme aşamasında olanlara kumtaşı rengi, tavsiye edebileceğimiz bir renktir. Yaygın olarak kullanılan kumtaşı rengi, evinizin duvarlarında görmek isteyeceğiniz ton olabilir.

kumtaşı rengi

Kumtaşı rengi birçok boya firmasının renk kartelasında yer bulan, adeta klasikleşmiş bir renktir. Bazı firmalarda isim olarak farklılık gösterebilir ama kumtaşı rengini neredeyse her firma renk kataloglarına eklemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kumtaşı rengi yine toprak tonlarını andıran açık tonlu bir renk seçeneğidir. Devamlı bu tarz renklere yönelmek de sıkıcı gelebilir. Ama aşırı renk kullanımından, canlı renkleri kullanmaktan korkabilirsiniz. Korkunuzu bastırmak için kum taşı rengi kolay uyumu ile birlikte tercihiniz arasında olabilir.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Duvar Boyalarında Kumtaşı Rengi