Alternatif Site Adreslerimiz:

Ters Tavan Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Adını genel olarak televizyonda gördüğümüz televizyon programları ile duyduğumuz asma tavanlar, bir diğer adı ile “ters tavan modelleri” olarak da biliniyor. Ev dekorasyonunda kullanılan ve son dönemde oldukça popüler bir uygulama haline gelen ters tavan modelleri, evinize şıklık ve zarif bir görünüm kazandırıyor. Hem klasik, hem de modern ev dekorasyonlarında tercih edebileceğiniz asma tavanlar, ev için yapılan en doğru dekorasyonlarından biri olacak.

Salona, yatak odasına, oturma odasına ya da antreye… Nereye yaptırırsanız yaptırın, yaptırdığınız mekanın havasını anında değiştireceğinden emin olabilirsiniz. Hem oldukça basit hem de ekonomik bir uygulanışı olan asma tavan modelleri, ters tavan modelleri olarak da bilinse de, genellikle asma tavan olarak biliniyor. Görüntüsünden dolayı ters tavan izlenimi yaratan asma tavanlar, sadece salon ya da oturma odası gibi alanlarda değil, çocuk odası ya da mutfak gibi mekanlarda da kullanılabiliyor.

ters tavan modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Üstelik sadece ev dekorasyonu değil, son dönemde ofis ve bürolarda da tercih edilen ve mekana ayrıcalıklı bir görünüm kazandıran bu tavanlar, yeni yapılan binalarda da vazgeçilmez bir uygulama haline geldi. Tabi bu tavan modellerinin farklı uygulama tarzları da var. Yani yapılan her evde ya da her mekanda aynı görünümle karşılaşmanız söz konusu değil. Mekanın büyüklüğüne, tarzına ve stiline göre farklı ters tavan modelleri tercih edilebiliyor. Kolay uygulanabilir olması ve ekonomik olması da her bütçeden ailenin bu uygulamayı yaptırabiliyor olmasına olanak sağlıyor. Eğer siz de evinizde yenilik arıyor ve bunu pratik bir uygulama ile halletmek istiyorsanız, modern ev dekorasyonlarının vazgeçilmezi olan asma tavan modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece büyük rakamlar harcamadan, küçük değişikliklerle evinizi baştan yaratmış olacaksınız.

ters tavan

ters tavan uygulaması

ters tavan dekorasyonu

ters tavanlar

ters tavan modelleri

ters tavan modelleri

ters tavan uygulaması modelleri

salon ters tavan modelleri

ters tavan


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Ters Tavan Modelleri