Alternatif Site Adreslerimiz:

Gazebo Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Otellerde ve yazlık evlerde sıkça karşımıza çıkan gazebo evler, lüks görüntüsü ve şık tasarımı ile özellikle genç çiftlerin tercihi oluyor. Eşiniz, aileniz ve sevdiklerinizle oturduğunuz yerde keyifli zaman geçirmek ve lüksü yaşamak için siz de birbirinden güzel gazebo modelleri tercih edebilirsiniz. Otellerin sahil kısımlarında yer alan, özellikle Bodrum sahillerinde sıkça karşılaşabileceğiniz gazebo evlerde, gün boyu servis yapılarak hizmet veriliyor.

Evinizin bahçesinde bu tarz bir bölüm tercih etmek istiyorsanız, birkaç farklı tarzda modelden birini seçebilirsiniz. Denizin sakinliği, rüzgarın esintisi, güneşin sıcaklığını sahil kenarında, yazlık evinizin bahçesinde lüks ve keyifli bir şekilde yaşamak için, farklı model seçenekleri ile gazebo modelleri tercih edebilirsiniz. Klasik tarzda modellerde sandalye ve puflar yer alıyor. Ayrıca yataklı tasarımlar da bulmak mümkün. Daha lüks tasarımlarda ise jakuziler de yer alıyor. Jakuzili gazebolar, özellikle lüks otellerin tercihi oluyor.

modern gazebo modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Deniz manzarasını izleyebileceğiniz şekilde konumlandırılmış olan bu lüks tasarımlarda, yazın ve tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Son dönemde bahçe dekorasyonunda önemli bir yer tutan gazebo modelleri, düğünlerde de tercih edilen bir tasarım oluyor. Şık bir şekilde dekore edilerek yazlık evler ve otellerdeki yerini alan bu modeller, ahşap da dahil olmak üzere birçok farklı üründen tasarlanıyor. Düğün organizasyonlarında da son dönemde sıkça kullanılan gazebolar, otellerde sahile en yakın olacak şekilde konumlandırıldığından, yazın keyifli bir tatil fırsatı sunuyor.

gazebo modelleri

gazebo

gazebo modeli tasarımları

ahşap gazebo

havuzlu bahçeler için gazebo modelleri

gazebo tasarımları

gazebo örnek modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Gazebo Modelleri