Alternatif Site Adreslerimiz:

Taş Evler

Sponsorlu Bağlantılar

 

Lüks ev yapımında giderek popülerleşen taş evler, birbirinden şık ve lüks görünümleri ile ev sahibi olmak isteyenler ya da yeni bir ev yaptırmak isteyenlerin tercihi oluyor. Tek katlı, villa ya da daha fazla katlı müstakil görünümleri ile bahçe içine konumlandırılan ve etrafını çevreleyen bahçe ile özellikle çocuklu aileler için oldukça ideal. Genellikle doğal taşların yontulması ile yapılan ve bu nedenle de maliyeti biraz yüksek olan taş evler, dış görünümü kadar iç dizaynı ve dekorasyonu ile de insanları cezbediyor.

Taş, kendinden yalıtım özelliğine sahip bir malzeme olduğundan taş evler yaz- kış her mevsim için ideal evler olarak karşımıza çıkıyor. Yaz aylarında serin, kış aylarında sıcak kalmasını sağlayan taş evlerin sağlık açısından da iyi olduğu bilinmektedir. Villa ve müstakil ev projelerinde sıkça karşımıza çıkan, villa site planlamalarında da tercih edilen bu evler, ciddi bir taş işçiliği gerektirmektedir. Türkiye’de Mardin’e baktığımızda taş evi yapılanmalarının iyi bir örneğini görüyoruz.

taş ev

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişen teknoloji ile birlikte dizayn ve mimarlık anlamında da ciddi bir gelişme görülüyor. Daha ekonomik yapılarken taş evlerin lüks tasarım ve uzman mimarlık örnekleri ile daha lüks ve modern tasarımlara dönüştüğünü görüyoruz. Artık müstakil ve lüks yapılarda taş evlerin daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. En yeni ve en güzel taş ev örnekleri için sitemizde yer alan resimleri inceleyebilirsiniz.

küçük taş ev

taş evler

taş ev villa

taş ev modelleri

taş evler ve taş ev resimleri

lüks taş evler

küçük taş evler

taş ev dekorasyonu

taş evlerin iç dekorasyonu

taş evlerde dekorasyon

taş iç dekorasyon modelleri

taş evlerde salon


Facebook üzerinden takip et!