Alternatif Site Adreslerimiz:

Aynalı Takı Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Aynalı Takı Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Bir kadın için aksesuarlar çok değerli ve vazgeçilmezdir. Günlük hayatta ya da özel günlerde kullandığınız aksesuarları düzene sokacak bir aynalı takı dolabına ihtiyacınız olacak. Kombininize uygun en doğru aksesuarı bulabileceğiniz düzenli bir tasarımı ile hemen her dekorasyon mağazası ve yapı marketlerde bulabileceğiniz aynalı takı dolabı modelleri, farklı fiyat seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Ayna görünümündeki kapağı ve içindeki raflı ya da askılı iç kullanımı ile rahat ve pratik bir kullanım sağlayan aynalı takı dolaplarını bulabileceğiniz mağaza ve marketleri ve fiyatlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

aynalı takı dolabı modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Genç kız odaları ve ebeveyn yatak odalarında sıkça kullanılan mobilya ürünlerinden biri olan aynalı takı dolabı için uygun fiyatlı bir alternatif arıyorsanız Tekzen yapı marketlerini ziyaret edebilirsiniz. Duvara monteli olarak tasarlanan Bestline takı dolabı, 179,90 TL'lik fiyatı ile satışa sunuluyor. Daha küçük ve uygun fiyatlı bir model için Bysolvo Junior takı dolabını 49,90 TL'lik fiyatı ile satın alabilirsiniz.

İndirimli fiyatları ile Evmanya adresinde de bulabileceğiniz aynalı takı dolapları için fiyatlar 44,90 TL'den başlıyor. Büyük boy dolaplarda ise 139,99 TL'ye takı dolabı bulabilirsiniz. Ayaklı ya da duvara monte edilen model seçenekleri bulunan aynalı takı dolapları için ayrıca IKEA dekorasyon mağazasını ve Tekzen yapı marketlerini ziyaret edebilirsiniz.

aynası olan takı dolapları

Aynalı takı dolabı modellerinin avantajları nelerdir?

  • İlk avantaj olarak aynalı takı dolabının size sağlayacı düzen avantajından bahsedebiliriz. Daha düzenli, tertipli bir şekilde yerleştireceğiniz takılarınız arasından aradığınızı daha kolay bulacaksınız.
  • Diğer bir avantajı ise aynalı olması. Pratik bir şekilde ayna yardımı ile seçtiğiniz takılarınızı kullanabilir, nasıl göründüğüne ayna yardımı ile bakabilirsiniz.

duvara monte aynalı takı dolabı

aynalı takı dolabı fiyatları

aynalı takı dolabı

ayaklı aynalı takı dolabı

aynalı takı dolapları fiyatları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Aynalı Takı Dolabı Modelleri ve Fiyatları