Alternatif Site Adreslerimiz:

Tv8 Ekranlarındaki Güle Güle Oturun Programına Kayıt

Sponsorlu Bağlantılar

 

Tv8 Ekranlarındaki Güle Güle Oturun Programına Kayıt

Evinizin dilediğiniz odasını değiştirmek, yepyeni bir görünüme kavuşturmak için ünlü bir mimarla çalışmaya ve bunun için hiç para harcamamaya ne dersiniz? Güle Güle Oturun kayıt formunu doldurun, binlerce başvuru arasındanseçilme şansını yakalayın. Her gün bir başka ailenin evine konuk olan program, TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Evinizin dekorasyonuyla ilgili ipuçları da bulabileceğiniz programda, uzun yıllardır değiştirilmeyen mobilyalar ve kullanışsız alanların nasıl yepyeni mekanlara dönüştürüldüğünü bulabilirsiniz.

güle güle oturun kayıt

 

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni sezonda başlayan ve bir süre aranın ardından izleyici ile yeniden buluşan mimar Selim bey ve usta ekibi, artık TV8'de. Evini yenilemek isteyen aileler için ücretsiz olarak bunu gerçekleştirme fırsatı sunan program, evinizde seçtiğiniz bir odayı, tanıyamayacağınız bir hale getiriyor. Çok daha modern ve çok daha kullanışlı odalar yaratarak uzun yıllar sıkılmadan kullanabileceğiniz mekanlar, hayalini kurduğunuz o yeni ev Mimar Selim bey eşliğindeki Güle Güle Oturun programı ile gerçek oluyor.

Dekorasyon ve ev yenileme programı olarak hafta içi her gün TV8'de izleyebileceğiniz programa kayıt için Güle Güle Oturun kayıt formunu doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Dekorasyon formatında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Güle Güle Oturun ile siz de evinizdeki büyük değişimlere şahit olun. Yaptığı özel tasarımlar ve dekorasyon çözümleri ile eski ve küçük mekanlarınız artık çok daha yeni ve kullanışlı bir hale gelecek. 

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Tv8 Ekranlarındaki Güle Güle Oturun Programına Kayıt
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable