Alternatif Site Adreslerimiz:

Kullanışlı Çift Taraflı Şömine Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Şık ve lüks dekorasyonların vazgeçilmezi, şöminelerdir. Kullanıldığı ortama atmosfer olarak da sıcaklık katan şömine detayları, dekorasyonu keyifli bir hale getirmektedir. Özellikle kullanıldığı zaman, bahsettiğimiz bu atmosferi yakalayabilirsiniz.

Salon, yatak odası dekorasyonunda odak noktada yer bulan şömineler, farklı büyüklükte ve tasarımda olabilmektedir. Dış giydirme olarak farklı tasarlanabilen şöminelerde ahşaptan, taştan giydirme rağbet gören modellerdendir. Klasik şöminelerde aynı şekilde tercih edilebilmektedir.

Şömineler farklı yapı ve alana göre tasarlanabilir. L tipi, u tipi veya çift taraflı şömine modelleri gibi... Kullanılacak ortamın amacına ve yapısına uygun olarak şömine modelinin tipi tercih edilebilir. Çift taraflı şömine modelleri özellikle iki farklı alana şöminenin hükmedebilmesi için kullanılmaktadır. Çift taraflı şömineler, ayrıca odaları birbirinden ayırmak için de kullanılabilir. Örneğin: yemek odası ile oturma odasını bölmek için çift taraflı şömine modeli seçilebilir. Eğer biraz geniş bir eviniz de varsa doğru bir uygulama olacaktır. Şöminenin o hoş havasından böylelikle iki alanda faydalanabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

salon çift taraflı şömine

Çift taraflı şömine modelleri özellikle modern tasarımlara daha iyi ayak uydurabilmektedir. Örneklere de göz attığımızda genellikle modern çizgilere, modern şömine kullanıldığını göreceksiniz. Tabii dilerseniz yine klasik tasarımla da uygun taş kaplamalı şöminelerden, rustik şöminelerden seçim yapabilirsiniz.

Eğer bahçeli, havuzlu bir evde yaşıyorsanız çift taraflı şömine tercihinde size bir önerimiz olacak. Çift taraflı şömine modelini hem dış mekana, hem de iç mekanda kullanılabilecek şekilde tasarlatabilirsiniz. Görünüm olarak etkileyici olmakla birlikte kullanışlı da olacaktır. Örnek modellerden ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

çift taraflı şömine

çift taraflı şömine modelleri

kullanışlı çift taraflı şömine

modern çift taraflı şömine

çift taraflı şömineler

çift taraflı şömine modeli

çift taraflı şömine örnek modelleri

çift taraflı şömine tasarımları

çift taraflı şömine


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Kullanışlı Çift Taraflı Şömine Modelleri