Alternatif Site Adreslerimiz:

Eski Garajı Küçük Bir Eve Dönüştürme Projesi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Eski Garajı Küçük Bir Eve Dönüştürme Projesi
Amerika'da bir çift, büyükannelerinin eski garajını, yepyeni, küçük bir eve dönüştürdü. Son yıllarda eski bir karavanı ya da depoyu, belki de evin kullanılmayan garajını, yepyeni ve kullanışlı bir mekana dönüştürmek çok moda. Yolculuk yaparken içinde olacağınız karavanı eve dönüştürebilir, evinizdeki kullanılmayan depoyu çalışma odasına ya da müzik odasına, belki de spor salonuna dönüştürebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre bir alan belirlediyseniz ve neyi nasıl yapacağınız konusunda fikre ihtiyacınız varsa, büyükannesinin eski garajını küçük bir eve dönüştüren bir kadın ve eşinin yaptığı bu projeye göz atmalısınız...

eski garajı küçük bir eve dönüştürme projesi 4

eski garajı küçük bir eve dönüştürme projesi 1

Sponsorlu Bağlantılar

Büyükannelerinin garajı öncesinde böyle görünüyordu. Küçük ve eski bir alanı daha kullanışlı ve çok daha modern bir alana dönüştürmek için kolları sıvadılar.

eski garajı küçük bir eve dönüştürme projesi 2

Daha kolay çalışabilir bir alan yaratmak ve daha büyük değişiklikler yapmak için daha sonra mekanı tamamen boşalttılar. Kapıları, zemini ve duvar kaplamalarını söktüler. Böylece tam olarak sade ve yeniliğe uygun bir alan elde ettiler.

eski garajı küçük bir eve dönüştürme projesi 3

İşleri bittiğinde eski garaj, artık bambaşka görünüyordu. Oldukça modern bir stile sahip olan bu garaj, kullanışlı bir eve dönüştü. Rustik ve country tarzın hakim olduğu bu ev, rahatlıkla birkaç kişinin yaşayabileceği bir alana dönüştü.

eski garajı küçük bir eve dönüştürme projesi 4

Eski garajı eve dönüştürme projesini yaparken, diğer detayları da ihmal etmediler. Yatak odası ve oturma odasının yanı sıra, garajın içine bir mutfak da yerleştirdiler. Lavabo, mini bir buzdolabı, ocak ve birkaç raftan oluşan bir mutfak dolabı, böyle bir alan için yeterli oldu. Mutfağın hemen başlangıcına bir perde koyarak, evin alanlarını birbirinden ayırdılar.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Eski Garajı Küçük Bir Eve Dönüştürme Projesi