Alternatif Site Adreslerimiz:

Bej Rengi ile Dekorasyon

Sponsorlu Bağlantılar

 

Renklerin önemini bilmeyenimiz yoktur. Renkler her alanda olduğu gibi dekorasyonda da en önemliler arasında bulunmakta. Bir odanın konseptini değiştirdiğinden, o odayı farklı bir havaya büründürdüğünden dolayı renklere ait olan önemi siz düşünün.

Bugün bej rengini ele alacağız. Hayatımızın bir parçası haline gelen bej rengi, dekorasyonda da o parçayı tamamlamıştır. En çok tercih edilen bej rengi, tüm odalarda kullanılmaya da uygun. Bej renginin kullanıldığı birçok ev görebiliriz. Genellikle en çok kullanılan renklerden biridir. Daha sade ve farklı renkler ile olan uyumu, bu tercih sebebini oluşturmaktadır. Kolay bir şekilde mobilyalarla, aksesuarlar ile kaynaşması da tabii ki bu tercihin artmasını sağlamakta.

Bej renginin kullanıldığı alanlara değinmek istiyorum biraz. Çoğunlukla duvarlarda rastlayabiliriz, bu renge. Hatta duvarlara düşünülmüş bir çok farklı tonda bej rengi de oluşturulmuş. Örnek vermek gerekirse barok beji, sahra beji gibi... Bu örnekler çoğaltılabilir. Duvarlardan sonra oturma gruplarında, perde ve halılarda bej tonları görebiliriz. Ayrıca bu tona rastlayabileceğimiz alanlardan biri de aksesuarlardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi odalarda bej rengi kullanılır? Genel olarak söylemek gerekirse oturma odaları ve yatak odalarında sıkça kullanılmakta. Ben tamamen bej renginin kapladığı bir ev değilde, bej rengi ile birlikte sunulan canlı tonların daha hoş durduğu kanaatindeyim. Ayrıca modern mobilyalar ile bu tonların buluşması fevkalade olacaktır. Örneklere bakarak ne denli fevkalade dekorasyonlara imza atıldığını görebiliriz. Keyifli incelemeler...

bej rengi

Bej renginin canlı renkler ile sunumundan bahsettik, demin. Mor aksesuarlar ile olan uyumuna bakın. Bence çok şeker ve sevimli, ayrıca modernlikte var.

bej rengi yemek masası

Duvarlarınızın, oturma gruplarınızın yanı sıra yemek masası takımlarında da bej tonu bulunabilir.

bej rengi oturma grupları

bej koltuk

Odanın neredeyse tamamı bej rengi ile kaplanmasada olur. Sadece koltuk takımınızda, aksesuarlarınızda bu tona yer verebilirsiniz.

bej rengi ile dekorasyon

bej duvar

bej rengi yatak odası

Yatak odalarında kullanılan bej rengi, görsel anlamda çok etkileyici. Doğru seçimler ile sizde yatak odanızda bu görünümleri elde edebilirsiniz. Mobilya seçimi, renkler arasında ki geçiş, bu doğru seçimi yapmanıza olanak kılıyor.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Bej Rengi ile Dekorasyon
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable