Alternatif Site Adreslerimiz:

2 Kişilik Genç Odası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çocuklarınız odayı paylaşmak zorunda kalabilir ama bu odanın dar olacağı, çocuklarınızın geçimsiz olacağı anlamına gelmez. 2 kişilik genç odası için sayı koyamacağımız kadar çözüm var. 2 ayrı yatak, genç odası konuçlandırılacağı gibi 2 ayrı yatağın birlikte sunulduğu ranza modelleri ile de aranan 2 kişilik genç odası modeline sahip olunabilir. Gelin, biz en iyisi örnek 2 kişilik genç odası modellerine göz atalım. Böylece daha rahat karar verir, çocuk odasında 2 kişinin paylaşacağı hoş bir düzen dekoru oluşturabiliriz.

2 kişilik genç odası

2 kişilik genç odası modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz, yeşil ve mavi renklerinin birlikteliği ile ferah ve huzurlu bir oda dekorasyonu oluşturulabilir. 2 kişilik genç odası dekorasyonu için bu renklerden yana tercih yapabilirsiniz. Örnek için yukarıda yer alan 2 kişilik genç odası modelleri arasında inceleme yapabilirsiniz.

2 kişilik genç odası modelleri

2 kişilik genç odaları

2 kişil genç odaları

İlla ki standart bir ranza, 2 kişilik genç odasında yer alacak diye bir şey yok. Yer kazandıracak, hatta ilginç olarak görülebilecek bir ranzaya bile yer verebilirsiniz. Daha önceki yazılarımızda yer verdiğimiz portatif, katlanabilir ranzalar 2 kişilik genç odası modelleri arasında bulunuyor.

2 kişilik genç odaları modelleri

2 kişilik genç odası modelleri arasından bu örneği de baz alabilirsiniz. Akşam saati, yatağı sürerek iki farklı yatağa sahip olabilirsiniz. Sabahları ise yatak tekrar eski yerine götürülerek yer kazanılabilir.

2 kişilik genç odası modelleri

Yine farklı ve ilgi çeken 2 kişilik bir genç odasına yer verdik, yukarıda.

2 kişilik genç odası dekorasyonu

2 kişilik genç odası tasarımı

2 kişilik genç odası örnekleri

örnek 2 kişilik genç odası modelleri

Depolama çözümleri, raflar ve çalışma masaları 2 kişilik genç odası dekorasyonu için detay gerektirmekte. Bir odada iki kişi kalacaksa, doğru orantılı bir şekilde ihtiyaç duyulan giysiler, aksesuarlar ve ihtiyaçlar artacak. Bunun için raf düzeninin, depolama alanlarının, çekmecelerin, gardrobun yeteri kadar ihtiyacı karşıladığından emin olun.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2 Kişilik Genç Odası Modelleri
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable