Alternatif Site Adreslerimiz:

Siyah Beyaz ve Kırmızı İle Dekorasyon

Sponsorlu Bağlantılar

 

Siyah ve beyazın tamamlayıcısı…

Beyaz ve siyah özellikle minimalist tarzda birbirini tamamlayan en asil birleşimlerden biridir. Bu ikiliyi ise küçük dokunuşlarla tamamlayan en uygun renk kırmızı olacaktır. Siyah ve beyazın ağılıkta olduğu bir dekorasyonda üçüncü renklerin baskın olmaması, ayrıntıda kullanılması gerekiyor. Bir minder veya bir vazo ya da abajur ile siyah ve beyazın evliliğini taçlandırabilirsiniz.

Siyah ve beyazın zıtlığından yaratacağınız uyumla evinizi dekore etmek istiyorsanız, renklerin küçük değil büyük kullanılmasına dikkat etmelisiniz. Daha önceki yıllarda siyah ve beyaz kendi başlarına ya da başka renklerle kullanılırken yanlış uygulamalar sonucu ortaya karmaşık bir görüntü çıkıyordu. Küçük detaylar halinde siyah ve beyaz kullanımından kaçınılıyor artık. Sayı olarak az, büyük alanlar halinde, gözü yormayacak şekilde kullanılan siyah ve beyaz asil bir atmosfer yaratıyor. Siyah ve beyaz böyle net bir şekilde kullanıldığında gözü dinlendirir. İki rengin dengeli kullanımı derinlik duygusu yaratır.

Sponsorlu Bağlantılar

siyah beyaz kırmızı salon dekorasyon

Siyah ve beyaz dekorasyonda siyahın ağırlığı maskülen, beyazın ağırlığı feminen bir hava kazandırır. Retro tarzın imzası gibi olan geometrik desenler siyah ve beyaza çok yakışır. Perde ve kumaşlarda, duvar kağıtlarında geometrik desenler harikalar yaratabilir. Asimetri de siyah ve beyazla modern bir görüntü yaratır. Siyah-beyaz dekorasyonda mermer kullanımı klasik bir duruşu ortaya çıkarırken deri malzemenin kullanılması modernliği destekler. Klasik görüntüden kaçınmak istiyorsak köşeli mobilyalar ile mobilya ve aksesuarda metal kullanabiliriz.

siyah beyaz kırmızı dekorasyon

siyah beyaz kırmızı dekorasyon

siyah beyaz kırmızı dekorasyon modelleri

siyah beyaz kırmızı dizayn

siyah beyaz kırmızı dekorasyonlar

siyah beyaz kırmızı dekorasyon örnekleri

siyah beyaz kırmızı yatak odası dekorasyon

siyah beyaz kırmızı mutfak dekorasyon

siyah beyaz kırmızı tasarım


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Siyah Beyaz ve Kırmızı İle Dekorasyon