Alternatif Site Adreslerimiz:

Tuğla Duvar Kağıtları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Dekorasyon trendlerinde her zaman yeni bir trend ile karşılaşıyoruz. Son yıllarda duvarlarda tuğla görünümlü duvar kağıtları da bir hayli popüler. Görüntüsü ile tuğlayı andıran bu duvar kağıtları özellikle salon ve oturma odalarında tercih ediliyor. Siz de modern ev dekorasyonunuzda değişiklik yapmak ve bu değişime duvarlardan başlamak istiyorsanız, tuğla duvar kağıtları modellerini tercih edebilirsiniz.

Bu duvar kağıtlarının birçok farklı modeli ile karşılaşmak mümkün. Özellikle 3D olarak da bilinen 3 boyutlu tuğla duvar kağıtları modelleri bir hayli ilgi çekiyor. Bu yıl da doğal taş ya da tuğla görünümlü duvar kağıtları ev dekorasyonunda bir hayli dikkat çekerken, biz de sizler için en güzel modelleri araştırdık. Kabartmalı ya da dokusuz olarak tercih edebileceğiniz birçok farklı model, evinizde hoş bir atmosferin kapılarını açıyor. Sıvalı yüzeye sahip duvarların görünümünü değiştiren tuğla görünümlü duvar kağıtları, birçok farklı renkle de uyum sağlıyor.

tuğla duvar kağıtları

Sponsorlu Bağlantılar

Duvarlarda artık klasik sade renklerin yerini, dekoratif duvar kağıtları alıyor. Siz de dekorasyondaki bu trendlere uyum sağlamak istiyorsanız, modern koltuk takımları ve mobilyalarınızı, birbirinden güzel 3D duvar kağıdı modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Tuğla duvar kağıtları modelleri özellikle modern, country ve rustik stillerdeki ev dekorasyonları ile uyum sağlıyor.

tuğla duvar kağıtları modelleri

tuğla duvar kağıdı

tuğla duvar kağıtları

çalışma odasında tuğla duvar kağıtları

yatak odası için tuğla duvar kağıtları

tuğla duvar kağıdı örnekleri

salon tuğla duvar kağıtları

oturma odası tuğla duvar kağıtları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Tuğla Duvar Kağıtları Modelleri