Alternatif Site Adreslerimiz:

Duvara Kapanan Ütü Masası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Modern çağın en büyük problemi ütü sorunu herhalde. Ev hanımları ve çalışanlar ütü yapmanın ne demek olduğunu daha iyi bilir. Hem ütü masası problemi de var tabii. O ütü masasına yer bulmadık gitti. Banyo da yatak odasında kocaman bir ütü masası için yer aradığınızı bir düşünün. Dekoratif görüntüye bir dezavantaj kattığı da aşikar.

Artık ütü masasını bu derece kendimize sıkıntı etmeyeceğiz. Çünkü mobilyalar, dekorasyon aksesuar ve eşyaları çok kullanışlı ve fonksiyonel... Fonksiyonlu ve kullanışlı ürünler hem bize yer kazandırdığı gibi hem dekoratif anlamda da estetik bir duruş katıyorlar, kullanıldığı odalara. Ütü masaları da fonksiyonel özelliklerden nasibini almış. Sesimizi duyan mobilya tasarımcıları ütü masası için çok güzel çözümler üretmiş. Duvara kapanan ütü masası modelleri tam da ihtiyacımız olan bir ürün. Hem görüntü olarak hem yer kaplamaması hem de kullanışlı olması bizim için çok avantajlı olacaktır.

kullanışlı ütü masası

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizin yine banyo ya da yatak odasında duvara kapanan ütü masasından satın alabilirsiniz. Bazı ütü masaları var ki duvara kaplansa dahi çok şık detaylarla tasarlanmış. Mesela duvara kapandıktan sonra size ayna görevi görebilir bu ütü masası. Ya da şık bir dolap haline dönüşebilir. Ufak tefek, göz önünde bulunmasını istemeyeceğiniz eşyaları duvara hem kapanıp hem de dolap haline dönüşen bu ütü masasına yerleştirebilirsiniz.

Ütü masası için örnek modellere göz atabilirsiniz. Emin olun evinizde bulunan o koca ütü masasından kurtulmak isteyeceksiniz. İşte duvara kapanan ütü masası modelleri:

aynalı duvara kapanan ütü masası

duvara monte aynalı ütü masası modelleri

ütü masası modelleri

duvara kapanan dolaplı ütü masası

duvara monte ütü masası

dolaplı ütü masası

duvara sürgülü ütü masası

dolaplı açılıp kapanan ütü masası

duvara kapanan ütü masası

duvara kapanan ütü masaları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Duvara Kapanan Ütü Masası Modelleri