Alternatif Site Adreslerimiz:

Mor ve Beyaz ile Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Aralarındaki uyum neticesinde kendinden söz ettiren mor ve beyaz rengi, her alanda kullanılabilecek renklerdir. Özellikle ve dekorasyonda mor ve beyaz renginin buluşması, çok şık dekorasyonlara imza atılmasına olanak vermiştir. Mor renginin o gösterişli ve zinde tutan özelliğinin yanında, o rengi tonu ile sakinleştiren beyaz rengini kullanmak mükemmel bir birliktelik oluşturmaktadır.

mor beyaz mutfak dekorasyonu mutfak dolabı

Mor ve beyaz ile mutfak dekorasyonu, mutfak dolabı seçimi nasıl olmalı?

Sponsorlu Bağlantılar

Mor ve beyaz ile ev dekorasyonu her odaya da yakışmaktadır. Mutfaklarda, özellikle mutfak dolaplarında mor ve beyazın kullanıldığı modelleri seçebilirsiniz. İhtişamı morla yakalayabilir, sizi sakinleştiren ve evinizin daha geniş gözükmesine sağlayan beyazdan faydalanabilirsiniz. Mutfağın lavabo altındaki dolap rengini mor, lavabo üstü dolabını ise beyaz tercih edebilirsiniz. Böyleylikle beyaz alanların daha geç kirlenmesini sağlayabilirsiniz. Çoçuklu ailelere önerimizdir!

mor ve beyaz ev dekorasyonu

Mor ve beyaz ile ev salon dekorasyonu nasıl olmalı?

Eğer eviniz ya da salonunuz yeteri kadar geniş değilse mor ve beyaz ev dekorasyonunda, beyazı yoğun olarak kullanmakta fayda var. Bu seçim, evi fazla ışık almayanlarda da geçerlidir. Beyaz hem evinize ışık kaynağı olacak, hem de evin daha geniş gözükmesine olanak verecektir. Salonda bu detaya dikkat edebilirsiniz. Mor rengini ise serpiştirme yaparak kullanabilirsiniz. Berjerlerde, koltuk takımının yastıklarında, belki perdelerde...

Mor beyaz yatak odası dekorasyonu

Yatak odası sizi dinlendirmelidir. Yatak odasında çok fazla ışığa yer vermek istemiyorsanız moru ağırlıklı olarak kullanabilirsiniz. Mor renginin seçimi de gözlerinizi dinlendirecektir. Yatak odasında moru kullanırken duvar dekorasyonunun detaylarında, yatak örtülerinde, yatak odası perdelerinde, belki halıda mor rengini tercih edebilirsiniz.

Mor beyaz ev dekorasyonunda tercih kılacaksanız eğer geçiş renklerinden de fayda sağlayabilirsiniz. Direk bu iki rengi kullanmak yerine mor ve morun tonlarını kullanarak, beyaza doğru bir geçiş yapabilirsiniz. Örnek modellerimizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınızdır.

mor ve beyaz ev banyo dekorasyonu

mor ve beyaz yatak odası dekorasyonu

mor beyaz ev dekorasyonu modelleri

mor ve beyaz ev dekorasyonu

mor beyaz ev dekorasyonları

mor beyaz ev dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Mor ve Beyaz ile Ev Dekorasyonu