Alternatif Site Adreslerimiz:

Merdiven Altı İçin Dolap Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Dubleks bir eviniz mi var? Ya da evin içinde merdiven bulunan bir yapıya mı sahipsiniz? Farkettiğiniz üzere o merdiven çok yer kaplıyor ve size yeterli kullanım alanını sunmuyor. Yeni bir dekoratif çalışma arıyorsanız size bir önerimiz olacak. Merdiven için kullanışlı bir çalışmaya imza atalım. Size fazla depolama imkanı sunacak olan bir dolap işinize fazlasıyla yarayacaktır. Özellikle merdiven altı için dolap modelleri tasarlanmaktadır. Evinizde yer kaplayan o merdiven için merdiven altı dolap modelleri arasından kullanışlı bir tasarımı seçebilirsiniz. Dilerseniz örnek modellere göz atarak birlikte bu merdiven altı dolap modellerini inceleyelim.

merdiven altı dolap modelleri

  • Bizim en sevdiğimiz model bu yukarıdaki dolap. Eğer böyle bir medivene sahipseniz, açılır panelli bu dolap çok kullanışlı olacaktır. Fazladan eşyalarınızı saklamak yada kıyafetlerinize yer vermek için kullanabilirsiniz. Kapı girişinde yer alıyorsa bu merdiven, bir vestiyer görevi de görebilir.

merdiven altı dolap tasarımı

Sponsorlu Bağlantılar
  • Şöyle bir merdiven altı dolap tasarımı da var. Aksesuarlarınızı ya da ayakkabılarınızı koyabileceğiniz bir dolap ve bir çalışma masası yaptırabilirsiniz. Hem yer tasarrufu yapacaksınız hem de odanızda çalışma masasına yer yoksa o alanı çalışma masası olarak değerlendirebileceksiniz.

merdiven altı dolap modeli

  • Merdiven altı dolap modelleri arasında şöyle bir çalışmaya da rast geldik. Bir televizyon ünitesi dolabına yer verilmiş. Oturma odasına ya da salona bakan şöyle bir merdiven varsa, merdiven altında led lambalar ile aydınlatılmış bir televizyon ünitesi tercih edilebilir.

merdiven altı dolap

  • Bir de şöyle bir tasarımımız var. Kapaksız bir dolap, vestiyer olarak kullanılmış. Aksesuarlarınızı ve fazla eşyalarınızı depolamak içinde alt tarafa sepetler yerleştirilmiş. Bize sorarsanız dolapların kapaklı olması daha düzenli bir görüntü sağlayacaktır.

merdiven altına tasarım önerileri

Sadece fazlalık eşyalarınızı depolayacağınız bir dolap değil de şık bir kitaplık, kitaplarını sergileyecebileğiniz bir merdiven altı dolabı da yaptırabilirsiniz. Bu da çok kullanışlı...

Merdiven altı dolap modelleri arasında diğer modeller birbirlerini andırıyor ama ilham almanız adına aşağıdaki örnekleri de inceleyebilirsiniz. 

merdiven altı dolap tasarım modelleri

merdiven altı için masalı dolap modeli

merdiven altı

merdiven altı için dolaplar

merdiven altı dolap tasarımı

merdiven altı için köşe ve dolap modeli


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Merdiven Altı İçin Dolap Modelleri