Alternatif Site Adreslerimiz:

Ahşap Aksesuarlar Ev Dekorasyonunda

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bildiğiniz gibi dekorasyon sadece oturma grubundan, mobilyalardan ibaret değildir. Detaylar, renkler, mobilyaların konumlandırılması bu dekorasyonu tamamlayan ince ayrıntılardır. Detaylardan bir diğeri ise aksesuarlardır. Perdeler, halılar, evinizde kullandığınız diğer dekor aksesuarları bu grubun içindedir.  Bu yazımızda size fikir verebileceğini düşündüğümüz ahşap aksesuarlar ve bunlar ile yapılan tasarımları sunmak istiyoruz. Bizim gibi aksesuarlara önem verenler için ahşap aksesuarlar çok ilgi çekici olacaktır.

ahşap tasarımlar

  • Ahşap tasarımlar, ahşap aksesuarlar ev dekorasyonunda kullanılabileceği gibi iş yeri dekorasyonunda, ofis dekorasyonunda da ilgi çekici bir görüntü tasarlamak için kullanılabilir. Özellikla doğal görünümlü ahşap sehpalar güzel bir seçim olacaktır. Ayrıca oda ayırt ekmeksizin evinizin her odasında ahşap formlu tasarımlara yer verebilirsiniz. 
  • Ahşap aksesuarların en önemli özelliği doğal formu genel olarak tasarım üzerinde tutması olarak değerlendirilebilir. Ahşabın o doğal formu, kullanıldığı alana ferahlık da katacaktır. Doğal görüntü hoşunuza gidiyorsa, bu alternatifleri değerlendirebilirsiniz.
  • Farklı tasarımcıların elinden çıkan bu ahşap aksesuar tasarımları arasında her zevke hitap eden ürünler bulmak mümkün. Ahşap mumluklar, ahşap masalar, sehpalar, vazolar gibi...
  • Size ilham verecek olan bu ahşap aksesuarlardan çok güzel ev hediyesi de olur. Eğer bir dostunuzun, arkadaşınızın evine ziyarete gidiyorsanız, bu tarz ahşap aksesuarlardan satın alabilirsiniz. Hediye bulmakta zorluk çekenler için bir seçenecek olacaktır.

Sizler için derlediğimiz ahşap aksesuarlara göz atmaya geldi sıra. Bahsi geçen ürünler:

Sponsorlu Bağlantılar

ahşap aksesuar

ahşap aksesuarlar

ahşap aksesuar masa

dekorasyonda ahşap aksesuarlar

ahşap aksesuar mumluk

ahşap sehpa aksesuar

dekorasyon için ahşap tasarımlar

Ahşap tasarımınızı kendi el emeğeniz ile oluşturmak istiyorsanız size aşağıdaki örneği verebilirz. Odun parçalarından ufak ufak keserek bir ayna tasarlayabilirsiniz. Bize sorarsanız çok hoş!

ahşap aksesuar tasarım


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Ahşap Aksesuarlar Ev Dekorasyonunda