Alternatif Site Adreslerimiz:

Merdivenler İçin 3 Boyutlu Kaplama Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Dubleks ya da daha yüksek katlı bir eviniz mi var? Evinizin her köşesinde yaratıcı çözümlerle daha şık ve daha kullanışlı mekanlar yaratın. Kullanırken çok hoşunuza gidecek ve aynı zamanda evinize gelen misafirlerin de bayılacağı bir tasarım seçeneği oluşturan merdivenler için 3 boyutlu kaplama modelleri; deniz manzarasından doğa manzarasına, huzur veren bir nehirden renkli desenli tasarımlara kadar hayal gücünüzün genişliği kadar geniş bir seçenek sunuyor. Üç boyutlu bir fotoğrafın her bir merdiven basamağının arasına yapıştırılarak renkli ve dekoratif bir görünüm yaratan merdivenler için 3 boyutlu kaplama modelleri, 2017 dekorasyon trendleri arasında yerini alıyor.

merdivenler için 3 boyutlu kaplama

Manzara Kaplamalı Merdivenler
Hem şık hem de dekoratif çözümler sunan merdivenler için 3 boyutlu kaplama modelleri, en sevdiğiniz manzaraları evinize taşıyor. Üç boyutlu oluşu ile oldukça gerçekçi bir görünüm yaratan bu kaplamalar arasında her tarza ve zevke uygun tasarım seçenekleri var. Evinizin merdivenlerini sade bir görünümden birer tasarım harikasına dönüştüren bu kaplamalar ile evdeki herkesin çok hoşuna gidecek dekoratif çözümler yaratın. Kendinizi keyifli bir yaz gününde güzel bir deniz manzarasına bakarken hissedeceğiniz deniz manzaralı bir kaplama, evinizin merdivenleri için iyi bir seçenek olabilir. Manzaralı bir model istemiyorsanız, dilerseniz desenli bir 3 boyutlu kaplama modellerini de tercih edebilirsiniz. Sevimli hayvanlardan oluşan bir kaplama ya da güneşin doğuşunu gösteren bir manzara gibi farklı kaplama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizde farklı ve şık dekorasyon çözümleri ile yepyeni görünümler yaratmaya ne dersiniz? Kahverengi merdivenleriniz artık eskisi kadar sıradan ve sade görünsün istemiyorsanız, merdivenler için 3 boyutlu kaplama modelleri ile sıradışı ve çok daha ilginç merdivenlere sahip olun. Denizin dalgalarının sahile vuruşunu evinize taşıma fikri kulağa hoş geliyor mu? Şırıl şırıl akan bir şelalenin görüntüsü çok hoş bir fikir, değil mi? Bütçenize uygun farklı model ve malzeme seçenekleri sunan merdivenler için 3 boyutlu kaplama modelleri, artık dış mekanlardaki merdivenlerin yanı sıra evinizin içinde de hayatınızı renklendiriyor. Dekoratif ve modern tasarımları ile birbirinden güzel kaplama modellerini sitemizde bulabilirsiniz…

merdiven 3 boyutlu kaplama

merdivenler için 3D kaplama

merdivenler için 3 boyutlu kaplama modelleri

merdiven 3D kaplama modelleri

3 boyutlu merdiven kaplamaları

merdiven kaplama

merdivenler için kaplama


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Merdivenler İçin 3 Boyutlu Kaplama Modelleri