Alternatif Site Adreslerimiz:

Küçük Çocuk Odaları İçin Yerden Tasarruf Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çocuğunuz için özel bir oda dekore etmek istiyorsunuz ancak odası bunun için küçük mü? Odasında yeteri kadar yer olmamasından şikayet ediyorsa, dekoratif çözümler ve küçük çocuk odaları için yerden tasarruf fikirleri ile daha kullanışlı ve daha modern mekanlar yaratabilirsiniz.

Birden fazla kardeşin aynı odada kaldığı bir odada iki yatak fazla yer kaplayabilir. Bu durumda açılır kapanır yataklar, katlanan modeller ya da ranzaları tercih edebilirsiniz. Küçük çocuk odaları için dekoratif çözümler sunan ranzalar ile çocuklarınızın odasında fazladan yer açın. Odanın içindeki basamakların altından açılan yatak tasarımları, farklı ve şık mekan çözümleri sunuyor. Böylece çocuğunuz gündüz ferah bir odada oyun oynarken, gece yatağında mışıl mışıl uyuyabiliyor.

küçük çocuk odaları

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk Odaları İçin Dekoratif Çözümler
Basamağın altına saklanan yatak, çocuk odaları için yerden tasarruf fikirleri arasında öne çıkarken, çocuk odalarında kullanabileceğiniz daha birçok dekoratif çözüm var. Çocuk odalarında fazladan alan yaratmak için kullanılan mobilyalar çok önemlidir. Büyük bir gardırop, büyük bir kitaplık ya da büyük bir çalışma masası küçük çocuk odaları için yanlış seçimlerdir. Eğer çocuğunuzun odasını değiştirmek ya da büyütmek gibi bir seçeneğiniz yoksa, mevcut alanı en doğru şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Bunun için de en ideal çözümlerden biri yerden yüksek alanlı çocuk odalarıdır. Böylece basamağın üstünde kalan kısmını oyun bölümüne, altında kalan kısmını da uyku bölümüne dönüştürebilir, çocuğunuz için kullanışlı bir oda dekore edebilirsiniz.

Çocuk odaları için yerden tasarruf fikirleri arasında açılır kapanır yataklar da yer alıyor. Dolap görünümlü, kapağı açıp çektiğinizde yatağa dönüşen; böylece gündüzleri çocuklarınıza daha fazla kullanım alanı sağlayan açılır kapanır yataklar, özellikle kardeşlerin aynı odada kaldığı çocuk odaları için ideal seçeneklerdir. Kapandığında koltuğa dönüşen, açtığınızda da iki kardeşin yatabileceği bir ranza tasarımına ne dersiniz? Oldukça kullanışlı ve dekoratif bir çözüm sunan bu yataklar, küçük çocuk odalarında yerden tasarruf sağlıyor. Kapandığında masa olan ve altındaki parçaları çektiğinizde masanın sandalyeleri ortaya çıkan bir çalışma tasarımı da hem kullanışlı hem de çocuk odaları için yerden tasarruf sağlayan fikirler arasında yerini alıyor.

küçük çocuk odaları için yerden tasarruf fikirleri

küçük çocuk odası fikirleri

çocuk odaları için tasarruf fikirleri

küçük çocuk odası

küçük çocuk odası için fikirler

çocuk odaları için yerden tasarruf

çocuk odaları

çocuk odası fikirleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Küçük Çocuk Odaları İçin Yerden Tasarruf Fikirleri