Alternatif Site Adreslerimiz:

2017 Salon Dekorasyonu Tasarımlarını İnceliyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

 

2017 Salon Dekorasyonu Tasarımlarını İnceliyoruz

Yepyeni ipuçları ve sitemizde yer alan fotoğraflardan ilham alarak 2017 yılında salon dekorasyonunuza daha yeni, daha güncel ve size daha çok hitap eden bir görünüm kazandırır. Yenilik ve farklılık her zaman iyidir diye düşünüyorsanız, 2017 salon dekorasyonu tasarımları arasında yer alan örnekler ile evinizi yeniden dekore edin.

Ferah Detaylar
Kısa minderli, yere yakın koltuklar kullanarak salon dekorasyonunuzda daha geniş ve daha ferah bir görünüm yaratmanızı sağlar. Yerlerde desenli ve geometrik detaylı kilimler kullanarak salonunuzda daha modern ve trend bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

2017 salon dekorasyonu tasarımları

Askeri Tonlar
Salonunuzun duvarlarında kullandığınız bej rengine bir süre ara verin. Dramatik tonlar, salonunuzun daha büyük ve geniş görünmesini sağlar. Koyu mavi, salon duvarlarınızda tahmin ettiğinizden daha şık bir görünüm yaratır.

Konforlu Oturma Alanları
Salon dekorasyonunda şık bir görünüm yaratmak isterken, diğer detayları da gözden kaçırmayın. Konfor, salon dekorasyonunda oldukça önemlidir; bunun için şık, rahat ve konforlu bir oturma grubu tercih etmelisiniz. Tarzınız lüks olsa da, koltuklarınız rahat olabilir.

Şık Depolama Alanları
Salonunuzda kullanacağınız şık depolama ve saklama alanları, hem trend bir görünüm yaratır hem de yerden tasarruf etmenizi sağlar. Kumaş renkli kutular yerleştireceğiniz şık bir kitaplık, salon dekorasyonunuza farklı ve modern bir hava katar.

Arkadaş-Aile Ortamı
Evinizde aile ortamı yaratmak istiyorsanız, size arkadaşlığı ve aileyi çağrıştıran detaylar ve aksesuarlar kullanmalısınız. Salonunuzda dekoratif bir salıncak, cilalı bir masa, sallanan koltuk gibi eşyaları tercih edebilirsiniz.

Zarif Desenler
Kumaşlarda ve desenlerde sakin renkleri kullanarak, evinizde sizi sıkacak bir görünümü engellemiş olursunuz. Deniz kenarında bir ev hayal edin, gözünüze muhtemelen sakin renkler, zarif desenler ve şık bir ortam gelecek. Siz de kendi evinizde sakin ve hayal gibi bir ortam yaratmak istiyorsanız, zarif desenlerden yardım alabilirsiniz.

Saf ve Sade Perdeler
Salonda sakin ve dingin bir görünüm yaratmanın en iyi yollarından biri sade tonlarda, kaliteli perde seçimleri yapmaktır. Yerlere kadar uzanan perdeler ile camlarınıza ve salonun geneline şık ve zarif bir görünüm kazandırabilirsiniz.

2017 salon dekorasyonu

2017 salon tasarımları

2017 geniş salon dekorasyonu

2017 salonları

salon dekorasyon tasarımı 2017 modelleri

2017 salon tasarım modelleri,

2017 salon dekorasyonları

2017 modern salon dekorasyonları

salon dekorasyon tasarımları

modern 2017 salon dekorasyonları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2017 Salon Dekorasyonu Tasarımlarını İnceliyoruz