Alternatif Site Adreslerimiz:

Kahverengi Krem Ev Dekorasyonları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bu yazımızda, hem moda dünyasında hem de dekorasyon dünyasında bir arada sıkça kullanılan iki renkten bahsedeceğiz. Kullanıldığı her ortama sade ve şık bir görünüm kazandıran kahverengi ve krem rengi ikilisi, ev dekorasyonunda da sıkça tercih ediliyor. Özellikle salon, oturma odası ve mutfak dekorasyonunda karşımıza çıkan bu ikili, ev dekorasyonunda modası hiç geçmeyen bir kombinasyonu yansıtıyor. Farklı dizayn ve tasarım örnekleri ile kahverengi krem ev dekorasyonları, evinizin her köşesinde şık ve modern bir tarz yaratıyor. Her zevke ve tarza hitap eden farklı modelleri ile bu dekorasyon trendin detaylarında bir ya da iki farklı renk daha kullanıldığında, o sade görünümü biraz daha renkleniyor.

kahverengi krem ev dekorasyonu

Kahverengi ve Krem Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Salonda

  1. Salonda, bu iki rengi bir arada kullanmak istiyorsanız; ayrı ayrı ya da birlikte kullanmayı deneyebilirsiniz.
  2. Ayrı olarak kullanmak isterseniz; oturma grubunda krem, koltuk takımında kahverengi ya da oturma grubunda kahverengi ve koltuk takımında krem rengini tercih edebilirsiniz. Birlikte kullanmak için ise krem rengi, kahverengi çizgili koltuk takımları gibi mobilya ürünlerini kullanabilirsiniz.
  3. Kahverengi, salon dekorasyonunda, özellikle de klasik salonlarda en çok kullanılan renklerden biridir. Kullanıldığı mekana şık ve kaliteli bir görünüm kazandıran kahverengi mobilyalarınızı, krem rengi duvarlar ile tamamlayarak, bu ikiliyi bir arada kullanabilirsiniz.

kahverengi krem ev dekorasyonu salon

Mutfakta

  1. Kahverengi mutfak dolaplarınızı krem tonlarında duvar rengi ile tamamlayabilir ya da son yılların modası alt üst farklı dolap trendini mutfak dekorasyonunuzda uygulayabilirsiniz. Alt mutfak dolapları kahverengi ve üst mutfak dolaplarını krem rengi tercih etmek, oldukça iyi bir fikir.
  2. Mutfakta kahverengiyi ahşap mutfak dolabında tercih edecekseniz; perde ve halı gibi mutfak tekstil ürünlerinde de krem tonlarını tercih ederek bu ikiliyi bir arada kullanabilirsiniz.

kahverengi krem ev dekorasyonları mutfak

Yatak Odası

  1. Yatak başı, gardırop ve şifonyerinizde kahverengiyi tercih edecekseniz, yatak örtüsünde krem rengi seçimler yaparak ev dekorasyonunda kahverengi ve kremi bir arada kullanabilirsiniz.
  2. Krem rengi duvar kağıtları ve halı ile kahverengi nevresim takımını bir arada kullanabilir ve yatak odası dekorasyonunuzda bu iki rengi kullanarak şık ve modern ev dekorasyonları elde edebilirsiniz.

kahverengi krem ev dekorasyonları

kahverengi krem ev dekorasyon modelleri

kahverengi ile krem renginin dekorasyonda kullanımı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Kahverengi Krem Ev Dekorasyonları
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable