Alternatif Site Adreslerimiz:

2017 Dekorasyon Trendleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

2017 Dekorasyon Trendleri
2017'de öne çıkan tüm dekorasyon trendlerini uygulama zamanı. Yeni bir yılda yeni bir başlangıç için işe evinizden başlayabilirsiniz. Odalar, DIY projeleri, bahçe işleri ve yepyeni projeler ile yaşadığınız alanları yepyeni mekanlara dönüştürün. Peki, 2017 yılında trend olan bu maddelerden hangilerini uygulayacaksınız?

2017 ev dekorasyon trendleri

1.20. Yüzyıl Ortası Modern Stil
İkinci dünya savaşından sonraki dönemde, dönemin şartlarına bağlı olarak birçok alanda ortaya çıkan modern stil, 2017 dekorasyon trendleri arasında da yerini alıyor. Tasarım dergilerini karıştırın, Mad-men'in eski bölümlerini izleyin çünkü ikinci dünya savaşı sonrası dekorasyon trendleri bu yıl muhteşem bir dönüş yaşıyor. Bu trendin temiz çizgileri, retro görünümü ve saf basitliği evinizi çok daha muhteşem yapacak.

Sponsorlu Bağlantılar

2. Beyaz Mutfaklar
Bu yıl, mutfağınızın temiz ve düzenli bir alan olması gerekiyor ve beyaz rengi, bu atmosferi yaratmaya yardımcı oluyor. 2017'nin tamamı beyaz olan bir mutfakla daha parlak olacağından eminiz. Mutfağınızı zamansız, beyaz bir sığınak haline getirmek için, mutfak ve dekorasyon trendleri hakkındaki bu yazımızı inceleyin.

2017 dekorasyon modası

2017 mutfak dekorasyon trendleri

3. Kendi Püsküllerinizi Yapın
Püsküller 2017'de daha da büyük olacak, siz de kendi püskülünüzü kendiniz yaratabilirsiniz! Bir toka, çanta, anahtarlık, perde aksesuarı veya çelenk olarak harika görünüyorlar. Seçenekler sonsuz! Nasıl püskül yapabileceğiniz, internetteki DIY projelerine bakarak öğrenebilirsiniz.

4. Bahçelerde Dikey Modası
2017, dikey bahçenin yılı olacak. Güzel bitkiler bu baharda duvara tırmanıyor. Çiçeklerin bol olduğu, dikey bir stantta otlar yetiştirmeyi deneyin. Böylece bütün bir yıl boyunca balkon ya da bahçeniz yeşil renkte olacak.

5. Ahşap Trendi
Ahşap fayansları gibi sıcak malzemeler, 2017 dekorasyon trendleri arasında yerini alıyor. 80'li yıllarda sınır döşemesi olarak kullanılan ahşap fayanslar, artık evin her yerinde karşımıza çıkıyor. Doğal mat görünümü ile banyolarda ve evinizin duvarlarında kullanılan ahşap, rustik görünümü ile iç mekanlara karakter ve sıcaklık katacak.

2017 dekorasyonları

6. Mantar
Mantar, bu yıl ev dekorasyonunda geri dönüş yaşıyor. Kullanıldığı mekana sıcak bir doku kazandıran mantar yalnızca şık bir malzeme fikri değil, aynı zamanda dışarıdan gelen gürültüyü azaltmak için de idealdir. Mantar panolar, hem yatak odaları hem de oturma odalarında 2017 dekorasyon trendleri arasında.

2017 dekorasyon trendleri

dekorasyon trendleri

2017 dekorasyon trendi

2017 dekorasyon modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2017 Dekorasyon Trendleri