Alternatif Site Adreslerimiz:

Yeni Gelin Yatak Odası Modelleri 2017

Sponsorlu Bağlantılar

 

Şu aralar bildiğiniz gibi yeni gelinlerin evleri çok konuşuluyor. Özellikle televizyon programında yapılan yarışmayla daha da dillere gelen yeni gelin evleri, sosyal medyanın desteği ile de merak eden kullanıcılara ulaşıyor. 

Yeni gelin evlerine göz attığımızda ağırlıklı olarak beyaz renginin kullanıldığını söyleyebiliriz. Ek olarak açık tonların da tercih edildiğini belirtebiliriz. 

Evlere göz attığımızda bir diğer dikkat çeken detaylar ise kadınların dekorasyonda hakim olarak rol aldığını rahatlıkla farkedebiliyoruz. Çünkü açık renklere ek olarak pastel tonlarından pembe, mavi renk skalasından destek alınmakta. Ayrıca süslemelerde kadınlara özgü detayların göze çarptığını görebiliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

yeni gelin yatak odası

Yeni gelin yatak odası modellerini incelediğimizde ise detaylar dikkat çekiyor. Vintage, retro uygulamalar özellikle yer verilmiş. Renk ağırlığı olarak da yine açık tonlar seçilmiş. Yeni gelin yatak odasında seçilen açık renkli takıma renk katmak için aksesuarlarda renklendirmeler yapılmış. Perdeler, halılar, yatak örtüsü, cibinlik ve diğer aksesuarlar renkli kullanılmış. Renk ağırlığında yine gözümüze çarpan pembe tonları...

Yeni gelin yatak odası dekorasyonu için dikkat edebileceğiniz bazı detaylar:

  1. Yeni bir ev döşüyorsanız eğer firmaların yeni gelin paketleri adı altında oluşturduğu takımlardan satın alabilirsiniz. Hem bir bütün sağlamanız kolay olur hem de bütçenizi çok fazla yormaz.
  2. Yeni gelin yatak odası için renk seçiminde bulunurken yatak odanızın büyük ya da küçük oluşuna göre renk seçimi yapabilirsiniz. Küçük odalarda daha geniş sunumlar için açık tonlar kurtarıcıdır, unutmayın! Biraz renk katmak için örneklerde yer aldığı gibi aksesuarlarda sevdiğiniz tonlardan destek alabilirsiniz. Yatak odanızın huzur vermesi için pastel tonlarını seçmek doğru bir tercihdir.
  3. Yine yatak odanızın küçük olmasından şikayetçiyseniz ayna kullanarak odaya derinlik hissi katabilirsiniz. Yeni gelin yatak odası için satın aldığınız gardrop ayna ile kaplı olabilir.

yeni gelin yatak odası dekorasyonu

gelin yatak odası

gelin yatak odası modelleri

yeni gelin yatak odaları

yeni gelin yatak odası tasarımları

yeni gelin yatak odası takımları

yeni gelin yatak odası dekorasyonları

Yeni Gelin Yatak Odası Modelleri 2017

yeni gelin evleri yatak odası modelleri

yatak odası 2017

yeni gelin yatak odası 2017


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yeni Gelin Yatak Odası Modelleri 2017