Alternatif Site Adreslerimiz:

Yazlık Ev Dekorasyonu (10 adet örnek model)

Sponsorlu Bağlantılar

 

Isınan havalar biraz da olsa bunaltmaya başladı. E tabi, bunun daha haziranı ağustosu da var. Şehir kalabalığı, betonarme yapılar, iş stresi de işin içine girince fazladan yorgunluk oluşacaktır. Peki, tatili hak etmedik mi? Bizce ettik. Eğer bir yazlığın varsa. Orada dinlenmenin, denizin ve doğanın verdiği keyfi başka bir yerde bulamazsınız. Bir otel tutmak yerine yazlığa gitmek, kendi yeriniz olması bakımından daha keyifli olacaktır. Yalnız, yazlık ev dekorasyonu uygun yapılmalıdır ki bu keyfi doruk noktalarına çıkartsın.

Yazlık ev dekorasyonu denildiğinde aklına hemen birkaç tasarım gelmiştir. Biz de bu tasarımları size örnek olarak sunarak yazlık ev dekorasyonu hakkında tüyolar vereceğiz.

yazlık ev

Sponsorlu Bağlantılar

Yazlık ev dekorasyonu nasıl yapılmalıdır? Yazlık ev dekorasyonunda dikkat edilecekler nelerdir? Bunları sıralayalım:

  1. İlk başta renkleri öne alabiliriz. Renk seçimlerini yaparken soft renklerden yana tercih kılmanızı öneriyoruz. Çünkü soft renkler, parlak renklere nazaran daha dinlendirici olmaktadır. Yazlık ev dekorasyonu için aradığımız özelliği soft renkler ile sağlayabiliriz. Tabii arada renklenmeye de ihtiyaç var. Aksesuarlarda canlı, parlak renklere yer yer verebilirsiniz. Renk seçerken doğanın bize bahşettiği renklerden ilham almalıyız. Yeşil, mavi, kahverengi tonlarını soft renklerde bulabilirsiniz.
  2. Yazlık ev dekorasyonu için dikkat etmeniz gereken bir diğer detay unsuru ise “kalabalık eşyalar”. Evinizde kalabalıktan uzak olmalısınız. Unutmayın, yazlık eviniz sizi dinlendirmelidir. Daha fazla yormamalıdır. Bu nedenle fazla aksesuarlardan, eşyalardan yazlık evinizde kurtulun!
  3. Tarz olarak yazlık ev dekorasyonu için tabii ki diğer evinizde kullandığınız konspettin biraz dışına çıkmalıyız. Country, vintage, retro gibi tarzlar yazlık dekorasyonunda bizi rahatlatacak ve daha fazla dinlenmemize yardımcı olacaktır. Modern tarzda kullanılan detaylar bizim yorulmamıza sebebiyet verebilmektedir. Ayrıca tarzın yanı sıra doğal ahşap detaylar, atmosferi huzurlu bir hale getirecektir. Kullanacağınız ürünlerde doğal ahşap formlarına yer ayırabilirsiniz.

Şimdi sıra geldi örnek modellerimizi incelemeye.

yazlık ev dekorasyonu

yazlık ev yatak odası dekorasyonu

yazlık ev dekorasyonu

yazlık dekorasyonu

yazlık ev dekorasyon modelleri

yazlık ev dekorasyonları

yazlık ev mutfak dekorasyonu

yazlık ev salon dekorasyonu

yazlık evler için dekorasyon modelleri

yazlık ev tasarımı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yazlık Ev Dekorasyonu (10 adet örnek model)
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable