Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Yatak Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Günün stres ve yorgunluğunu atmak sizin için çok önemlidir.iyi bir uyku güne dinç ve sağlıklı bir şekilde başlamanızı sağlayacaktır.İyi bir uyku için 8 saatlik bir uyku gerekmektekdir.Bellona size iyi bir uyku için yatak modellerini sunuyor.6 farklı kategoride bir çok yatak modeline bünyesinde yer veren Bellona ; hem güzellik uykusu hem de sağlıklı bir uyku için çabalamış gözüküyor.

Bellona yataklarında : ergonomi dostu , ortopedik yaylı,full ortopedik yaylı , stress serisi , visco serisi , katlanır yatak modelleri mevcut.Yeni ve daha önce ki serilerden kalma yataklar , beğeninize sunuluyor.

Değişen model yapısı ve farklı fiyat çizgisi ile size uygun yatak modeline ulaşabilirsiniz.Şimdi bir araya getireceğimiz bazı yatak modelleri örneklerini ve fiyatlarını inceleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

bellona yatak fiyatları

Ergonomi dostu yatak serisinde yer alan : Mediform yatak 600 Tl ile 1100 TL arasında değişen fiyatlar ile karşınıza çıkıyor.Fiyat unsurunu değiştiren etken , yatak boyutu... Bu yatağın özelliklerini saymak gerekirse , yıkanabilir fermuarlı yüzeye sahip.Bir tarafı sert, diğer tarafı daha yumuşak.Ürüne ait olan yay yapısı sayesinde vücuda tam uyum sağlamakta.

bellona yatakları

Ergonomi dostu yataklardan , yeni bir model daha.Bellona Reform süper lüks yatak 700 TL ile 1400 TL arasında değişen fiyat aralığı ile yerini alıyor.Belirttiğimiz gibi fiyat unsurunu değiştiren etken , yatak boyutu.

bellona yatak modelleri

Bellona ortopedik yataklar kategorisinde bulunan Alfa yatak 150 TL ile 400 TL arasında değişen fiyatla sunulmakta.Yarı ortopedik özellikte ki bir yatak.

bellona full ortopedik yatak fiyatı

Bu yatak modelinin adı : Orion yatak.Full ortopedik yatak kategorisinde bulunuyor.Ürün fiyatı 150 TL ile 600 TL arasında değişmekte.

bellona stress serisi yataklar

Stress serisi yatak kategorisinde bulunan , Reform ultra ortopedik yatak ... Ürün fiyatı 400 TL ile 900 TL arasında değişmekte.

bellona yatak fiyatları

Bellona Visco serisi , Viscobell yatak modeli... Ürün fiyatı 500 TL ile 1200 TL arasında değişmekte.

Ev dekorasyonu firmalarından biri olan Bellona mobilyanın bazı yatak modellerini incelediniz.Daha birçok model Bellona mağazalarında yerini almış durumda.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Bellona Yatak Fiyatları