Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Birbirinden şık ve görkemli , Bellona yatak odası takımlarını ve fiyatlarını sizin için inceledik.Tercihler ve arananlar arasında yer bulan, Bellona yatak odası takımları gözlerinizi kamaştırıcak.Farklı farklı modeller ve renkler , Bellona yatak odası modellerinde buluşmuş diyebiliriz.

Bellona yatak odası takımlarına baktığımızda karşımıza 17 farklı tasarıma sahip model çıkıyor.Bunlardan 5'i , yeni yatak odası takımları arasında yerini almış durumdadır.

Şimdi yeni modellerden başlayarak , Bellona yatak odası takımlarını ve fiyatlarını inceleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

bellona yatak odası takımları fiyatları

Bu şık model , Bellona yatak odası takımları arasında yer alan yeni bir ürün.Modena yatak odası takımı dikkat çeken özellikleri ile ön plana çıkıyor.Gardırop 'da yer alan yavaşlatıcılar , kapakları sert bir şekilde kapanması engellemekte.İnce ayrıntılarda gizli olan deri kaplamalar ile de oldukça modern bir görünüm sunulmuş.Hemen ürünün fiyatına bakalım.Bellona yatak odasının fiyatı 2900 TL ile 3900 TL arasındadır.

bellona yatak odası takımları

Yeni ürünlerden bir diğeri , Bellona Anatolya yatak odası takımı.Ekru renkler ve ceviz tonu , ürüne hakim olan renklerdir.Bu yatak odası modelinde yer alan Osmanlı işlemeleri , tasarımın bütünlüğünü sağlamıştır.Ürün 3700 TL ile 4300 TL arasında değişen fiyatlarla alıcı karşısına çıkmakta.

bellona yatak odası

İmaj yatak odası takımı , asaleti ile karşınızda.Bellona Mobilya'nın yeni ürünleri arasında yer alan bu model de dikkatini çekebilir.Ceviz ve siyahın , muhteşem buluşması ile yatak odanız da görkemli bir görünüm elde edebilirsiniz.Gardırop kapaklarında ki yavaşlatıcılar , bu üründe de mevcuttur.Bellona İmaj yatak odası takımının fiyatı ,2700 TL ile 3400 TL arasındadır.

bellona yatak odası takımları

İmaj yatak odasını andıran bir model karşınızda.Bellona'nın bir diğer yeni modeli , Hanzade yatak odası takımı.Ceviz ve siyah tonunu bu üründe görmek mümkün.Gardıropta ayna , ve yavaşlatıcılar kullanılarak , fonksiyonel bir takım tasarlanmak hedeflenilmiştir.Ürünün satış fiyatına bakıcak olursak , 3000 TL ile 4200 TL arasında değişen fiyatlar karşımıza çıkmakta.

bellona yatak odası takımları ve fiyatları

Yeni modellerin sonuncusu , Bellona Bolivya yatak odası takımı karşınızda.Krem ve kapiçino rengi ürüne hakim.Bolivya yatak odası takımının fiyatı ise , 4500 TL ile 5200 TL arasında değişmekte.

Bir kaç tane de diğer modellerden inceleyelim.

bellona yatak odası takımı

Koyu renge sahip olması , onu diğer modellerden ayırıyor.Bellona Helina yatak odası takımı 2800 TL ile 3800 TL arasında değişen fiyatlar ile karşımıza çıkıyor.

bellona yatak odası takımları fiyatları

Beyazın şıklık ve zerafeti , Bellona Vivaldi yatak odası takımında buluşmuş.Ürün fiyatı 3900 TL ile 5200 TL arasında değişmekte.

bellona yatak odası takımları ve fiyatları

Beyaz bir model daha karşınızda.Daha klasik çizgilere sahip bu model, Bellona Victoria yatak odası takımı.4000 TL ile 5500 TL arasında değişen fiyatlar ile Bellona mağazalarında...


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Yatak Odası Takımları ve Fiyatları