Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Koltuk Takımı Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Belki koltuk takımları sizin için çok önemlidir. Aslında önemli olmalı da. Çünkü evde geçirilen zamanın ( uyumak dışında) büyük bir bölümü salonda geçirilmekte. Bu nedenle verdiğimiz önem buna göre katlanmakta. 

Kısaca koltuk takımlarının öneminden bahsettik. Verdiğiniz bu değeri en iyi şekilde destekleyecek firmalardan biri olan Bellona, koltuk takımı modelleri ile hem zevkinize hem de bütçenize uygun ürünler sunuyor. Klasikten moderne, birbirinden farklı dizaynlara sahip Bellona koltuk takımı modelleri ince ayrıntılara kadar düşünülmüş. Koltuk takımları içerisinde fonksiyonlu ürünler de mevcut. Birazdan bahsettiğimiz Bellona koltuk takımı modellerine göz atacağız.

bellona koltuk takımı

Sponsorlu Bağlantılar

İlk tanıtacağımız ürün Anatolya koltuk takımı... Yeni modellerden biri olan bu tasarım, ahşap ayakları ile dikkat çekmekte. Modern bir salon arayanların tercih edebileceği bu ürün 4000 TL civarında bir satış fiyatına sahip.

ballona siyah beyaz koltuk takımı

Siyah ve beyazın bir arada kullanıldığı ürünler bayanlarımızın beğendiği ve aradıkları arasında bulunuyor. Hem modern hem de siyah ve beyazın kullanıldığı bir koltuk takımını kim istemez? Eğer bu şık koltuk takımını satın almayı düşünüyorsanız 3200 TL ile 3900 TL arasında bir fiyatı gözden çıkarmalısınız. Avansis koltuk takımı bu fiyata değer diye düşünüyorum.

bellona koltuk takımı fiyatları

Görünüme o kadar önem vermiyor olabilirsiniz. Fonksiyonlar sizin için değerli ise yeni modeller arasında bulunan Dieago koltuk takımını alabilirsiniz. Ürün fiyatı 6900 TL civarında, haberiniz olsun.

bellona beyaz koltuk takımları

Bellona koltuk takımı modelleri arasında kendini gösteren bir ürün daha, Santana koltuk takımı... Sade, şık ve modern bir havaya sahip olan bu ürün 3150 TL satış fiyatına sahip.

bellona modern koltuk takımları

Yeni sezon ürünlere baktığınızda hep bu tarz, kıvrımlı hatlı modeller ile karşılaşmanız kaçınılmaz. Letonya koltuk takımı, bu mükemmel tasarımı ile salonunuzun atmosferini değiştirmeye geliyor. Ürün fiyatına hemen bakalım. 3800 TL ile 4300 TL arasında değişen bir fiyata sahip.

bellona oturma grubu

Parlak detayları ile gözleri kamaştıran Bellona İmaj koltuk takımı, detayları ile ön planda. Bu ürün 3600 TL ile 3800 TL arasında değişen fiyatlarla...

bellona koltuk fiyatları

Salonda ufak kestirmeler yapabileceğiniz, günün yorgunluğunu dinlenerek atabileceğiniz bir ürün karşınızda duruyor. Florida koltuk takımı konforlu zamanlar geçirmenize olanak kılıyor. Kitap okurken, televizyon izlerken çok rahat edeceksiniz. Fonksiyonlu olan bu ürün, hareketli mekanizmaları ile istediğin konuma getiriliyor. Ürün fiyatı 4000 TL. Bahsettiğimiz bu özellikleri görebilmek için Bellona mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

bellona klasik koltuk takımları

Daha klasik daha şık...  Kendinden söz ettirecek gibi duran bu koltuk takımı, Victoria olarak adlandırılmakta. 5500 TL satış fiyatı ile Bellona mağazalarında sizleri bekliyor.

bellona koltuk takımı fiyatları

Karen Lüks koltuk takımı 3000 TL civarında bir fiyat ile satışa sunulmuş.

bellona kırmızı koltuk takımı

"Kırmızı benim olmazsa olmazım, hayatımın bir parçası..." diyenlerden misiniz? Koltuk takımınızda da bu ihtişamı barındırmak istiyorsanız, Bellona Real koltuk takımını seçebilirsiniz. 3355 TL gibi bir satış fiyatı mevcut.

modern koltuk takımları bellona

Bellona koltuk takımı modelleri arasında zarif bir ürün daha... Casalis koltuk takımı şık detayları ile beğenileri kazanıyor. Bu ürünün fiyatı 2500 TL civarında seyrediyor.

bellona beyaz koltuk takımı

Diğer modeller kadar güzel, hatta onları bile sollayabilecek bir tasarım. Beyazlar içinde kalan bu koltuk takımı fiyatı 3300 TL ile 3800 TL arasında değişiyor. Unutmadan söylemek istiyorum, Anfora koltuk takımı kumaş, deri ve farklı renk seçenekleri ile...

Bellona koltuk takımı modelleri bu gördüklerinizle sınırlı değil. Yayınlayamadığımız birbirinden güzel modeller mevcut. Bir an önce Bellona mağazalarını ziyaret etmelisiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Koltuk Takımı Fiyatları