Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Ranza Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Uzun süredir ürün tanıtımı yapmıyorduk. Bugün bir farklılık yapalım, dedik; sizlere sunmak için İstikbal ranza modellerini ele aldık. İstikbal markasını seçmeminizin sebebi, daha kaliteli ürünler ve tasarım anlamında daha iyi işler çıkartıyor olmaları diyebiliriz.

Çocuklu ailelerin genellikle tercih ettiği ranza modelleri, bakın İstikbal ile nasıl bir tasarım çizgisine ve kaliteye sahip.

istikbal ranza modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı, krem ve turkuaz renk seçenekleri ile karşımıza çıkan İstikbal Enjoy ranza modeli hem genç odalarında hem de çocuk odalarında kullanılabilir. Daha renkli alanlar oluşturmak için kırmızı veya turkuaz rengini, sade alanlar için ise krem rengini seçebilirsiniz. Geniş bir oda varsa eğer, yatakları biribirinden ayırabilir; çocuk veya genç odasında iki farklı yatağa sahip olabilirsiniz.

istikbal ranza

Line genç odası takımı, ranzalı model arayanlar için farklı bir seçenek. 

istikbal ranzalı çocuk odaları

Çocuk odası deyip geçmeyelim. Diğer odaların olduğu kadar, çocuk odalarınında şıklık ve modernliğe ihtiyacı var. Bunu atlamayan ziyaretçilerimize, İstikbal 'in bu ranza modeli çok uygun. Ahşabın ve  krem tonunun çok yakıştığını görüyorsunuz. Sadece çocuk odaları için değil, genç odaları içinde birebir bir takım. Bu ürünü beğendiyseniz eğer, İstikbal mağazalarına giderek "Carmen genç odası takımını inceleyebilir miyim?" diye sorabilirsiniz.

istikbal ranzalı genç odaları

İstikbal ranza modelleri arasında yer bulan bir takım daha... Valensiye genç odası takımı kendinden söz ettirecek bir görselliği çocuk odalarına taşıyor. Yukarıda yer alan modele benziyor gibi ama bence bu daha şık. Diğer modellerde olduğu gibi isterseniz bu ranza modelini iki farklı yatak olarak düzenliyebilirsiniz.

çocuk odası ranza modelleri

Genç odalarında kullanılabilecek, en dinamik tasarımlardan. Ahşap tonu diğer modellere göre daha az kullanılmış. Safran genç odası takımı ayrıntıları ile dikkatinizi çekmiştir.

genç odası ranza modelleri

Farklı tonlar ile hareketlendirebileceğiniz bir model. Futuro genç odası takımı beyazdan vazgeçemeyenlerin tercih edebileceği bir tasarım. Örnekte görüldüğü gibi yeşil ile sunumundan ilham alabilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Ranza Modelleri
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable