Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Oturma Grupları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Şıklık ve konfor bir arada.... Bu birliktelik, İstikbal oturma grupları ile evlerimizde buluşuyor. Birbirinden güzel, birçok farklı oturma grubu modeli İstikbal mağazalarında sizleri bekliyor. Oturma odalarının önemini ele alırsak: ailemiz, dostlarımız ile vakitler geçirdiğimiz bir alan olduğundan dolayı sunumuna ve rahatlığına önem verdiğimiz bu odayı İstikbal'in oturma grubu modelleri ile donatabiliriz.

Peki, İstikbal oturma grupları arasında hangi ürünler mevcut? Koltuk takımları, kanepe takımları, köşe takımları, klasik takımlar, televizyon koltukları ve daha birçok ürün... Anlıyacağımız hangi ürüne ihtiyacımız var ise, İstikbal bu ihtiyaçlarımızı karşılayacak güce sahip.

Şimdi sizleri, İstikbal'in resmi web sitesinden aldığım birkaç oturma grubu örneği ile tanıştırmak istiyorum. 

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal oturma grupları

İstikbal oturma grupları arasında yeni modellerden biri olan, Elenor koltuk takımı ile ilk başta sizleri tanıştırayım. Ahşap detayları ile dikkatleri çeken ürün, alışık olduğumuz renkler ile sunulmuş. Hareketlilik, kırlent modelleri ile sağlanmış. Tercih etmeyi düşünüyorsanız, 4380 TL peşin fiyatını gözden çıkarmalısınız.

istikbal salon oturma grupları

Futuro koltuk takımı da İstikbal'in yeni oturma grupları arasında yer bulan bir ürün. Yukarıdaki oturma grubu modeli ile sanki akraba gibiler. Bariz bir benzerlik söz konusu ama bu oturma grubunda ki kıvrım ve ahşap detaylar farklılık kazandırmış. 3290 TL satış fiyatına sahip.

istikbal modern oturma grupları

İtalyan çizgileri ile dikkatleri üzerine çeken Torino koltuk takımı, alışılagelmiş tasarımların dışında tutulabilir. Oldukça konforlu gözüken bu model, 3800 TL ile 4700 TL arasında değişen fiyatlarla karşınıza geliyor.

istikbal

Almira koltuk takımında kullanılan krem, ceviz ve siyah tonları mutheşem bir bir uyum içerisinde... Modern çizgilere sahip bu İstikbal oturma grubu, farklı renk kumaş seçeneği ile de farklı zevklere hitap etmekte.

istikbal barcelona koltuk takımı

Benim en çok dikkatimi çeken ve beğenimi kazanan, İstikbal oturma grupları arasında kendinden söz ettirecek Barcelona koltuk takımı, 4900 TL ile 6000 TL arasında değişen fiyatı ile sunuluyor.

istikbal modern beyaz koltuk takımları

Daha modern ve daha sevimli... Bonita koltuk takımı, İstikbal'in ürünleri arasında bulunan en hoş tasarıma sahip modellerden biri. Ergonomik yapısı ve farklı renk seçenekleri ile Bonita, 3300 TL ile 4000 TL arasında değişen fiyat aralığı ile satışta.

mor beyaz koltuk takımları

Deri ve kumaşın birlikte sunumu ile ortaya çoğu kişinin hayran olacağı modeller çıkıyor, bunu biliyoruz. Sofya koltuk takımı da bu hayran olunacak ürünlerden. 3600 TL ile 3900 TL gibi bir fiyata sahip.

istikbal koltuk takımları

Şık ve sade tasarımı ile Polo oturma grubu modeli, 2310 TL fiyatı ile İstikbal mağzalarında sizleri bekliyor.

istikbal kırmızı oturma grupları

Renkli ve desenli kumaşlar, Hoby Deluxe takımda ayrı bir görselliği evlerinize taşıyor. Kırmızı, mor, yeşil, pembe renklerde tercih edebileceğiniz koltuk takımı; berjerleri ile bir bütün içerisinde kıpır kıpır bir sunum hazırlamış. Merak edenlerimiz için ürünün fiyatını vermek istiyorum. 2840 TL gibi bir satış fiyatı ile sizleri bekliyor.

istikbal bej rengi oturma grupları

Hem klasik hem de modern bir birliktelik arayanlara özel hazırlanmış olan Kristal Deluxe takım; rahatlık ve gözlerinizi kamaştıracak tasarımı ile 3500 TL gibi bir fiyatla satışta.

istikbal oturma grupları 2013

Estilo Maxi takım, İstikbal oturma grupları arasında yeni modellerin arasında bulunuyor. Ürün fiyatı 3500 TL civarında seyrediyor.

istikbal kotluk takımları 2013

Mor ve beyazın cezbedici görüntüsünden vazgeçemiyor musunuz? Yanıtınız evet ise, Floransa Maxi takımını sizlere önerebilirim. Fiyatını merak eden ziyaretçilerimiz için, hemen ürün fiyatına göz atalım. 2850 TL cıvarında olan makul bir ücret ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.

istikbal köşe takımları 2013

Köşe takımları kimi zaman bir kurtarıcı, kimi zaman ise rahatlık ve konforun habercisi. Yeni köşe takımları arasında bulunan yukarıdaki örnek, Class köşe takımı olarak adlandırılmış. Unutmadan söyleyelim, 2800 TL ile 3380 TL arasında değişen fiyatı ile İstikbal mağazalarında...

istikbal modern köşe takımları

Ne kadar da modern, bir o kadar da farklı... Yuvarlak hatları ve krem rengi ile sizi büyüleyecek olan bu ürünün fiyatı 2400 TL ile  3200 TL arasında değişiyor. Fortin köşe takımı aradığınız bir oturma grubu mu acaba?

köşe takımları modelleri istikbal

Uzatma modülü ve farklı kumaş tasarımları ile İstikbal Montreal köşe takımı 3000 TL ile 3500 TL arasında değişen fiyata sahip.

istikbal klasik oturma grupları

Modern ürünler ile kendinden söz ettiren İstikbal, Klasik oturma grupları ile de adından sıkça bahsettirecek. Queen Deluxe takım, İstikbal'in klasik takımları arasında bulunan yeni bir model. Ürün fiyatı 5700 TL civarlarında...

Oldukça fazla ürün bünyesinde barındıran İstikbal, bizim bu yazımıza sığmayacak kadar oturma grubu üretmiş. Daha önce ki yazılarımızı takip ediyorsanız, farklı ürünler ile karşılaşabilirsiniz. Eğer bu yazımızda yer alan ürünler size yetmediyse İstikbal salon takımları, İstikbal klasik koltuk takımları, İstikbal köşe takımları, İstikbal kanepe modelleri başlıklı yazılarımıza bekliyorum.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Oturma Grupları