Alternatif Site Adreslerimiz:

Yavrulu Yatak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Eviniz dar olabilir. Her kişiye özel bir oda olmayabilir. O halde odaların alanından en iyi şekilde faydalanılmalıdır. Özellikle kalabalık ailelere , misafiri bol olan ve evi dar olan ev sahiplerine özgüdür, yavrulu yatak modelleri. Oldukça kullanışlı olan yavrulu yatak modelleri, son derece basit bir şekilde tasarlanmış çok kullanışlı bir mobilya türüdür. İstenildiği zaman, ihtiyaç anında yatağın altından çıkan yavru yatak sayesinde iki yatak elde edilmiş olunur. İhtiyaç kalmadığında ise yavru yatak kolaylıkla diğer yatağın altına girerek ortadan kalkar. Hem böylece fazladan yer kazanmış olursunuz. Fazladan bir yatağa yer ayırmak isteyemeyenler, yavrulu yatak modelleri arasından evine ve bütçesine uygun bir model seçebilir.

Yavrulu yatak modelleri günden güne satışında artış görülen ürünlerdendir. Bu yatağın özelliğini duyanlar, yavrulu yataktan vazgeçememektedir. Normal yataklara göre biraz daha pahalı olarak karşınıza gelen yavrulu yatak modelleri, iki yatak ve iki baza almaktan daha tasarrufludur.

yavrulu yataklar

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk odalarına, genç odalarına yavrulu yatak modelleri çok uygundur. İki veya daha fazla çocuğa sahip aileler yavru yataklı modellere yönelebilir. Çocuk ve genç odalarında kazanılan her yerin değeri oldukça büyüktür. Bu nedenle yavrulu yatakların önemini rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Çocuk odası demişken direk aklımıza gelen ranzalar da bu yavru yataktan faydalandı. Yavrulu ranza modelleri de oldukça kullanışlı ve yine çocuk odalarına hitap eden bir modeldir. Özellikle çocuklarınızın arkadaşları geldiğinde yavrulu ranza modelleri ön plana çıkmaktadır. 3 çocuğunuz var ise yerden kazanmak adına yavrulu yatak modelleri arasında yer bulan yavrulu ranzalar uygun bir tercih olacaktır.

yavrulu yatak

yavrulu yataklar

yavrulu yatak modelleri

yavrulu yatak örnekleri

çocuk odası için yavrulu yatak

yavru yatak modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Yavrulu Yatak Modelleri