Alternatif Site Adreslerimiz:

Dolaplı Ütü Masası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ütü yapmak bir süre sonra gerçekten can sıkar. Bayanların en dert yandığı konuların başında ütü yapmak gelir. Bir sürü çamaşır ütü yapmanız için sizi bekliyorsa, neden dert yandığınız ortadadır. Özellikle kabalık ailelerde bu durum daha çok sorun olarak ortaya çıkar. Ütü yapmaktan hoşlanabilirsiniz de. Ütü ile uzun süre vakit geçirenler, ütü yapmaktan hoşlananlara bugün kullanışlı bir ürün tanıtacağım. Dolaplı ütü masası modelleri bugün incelemenize sunacağım üründür.

dolaplı ütü masası

Kullanışlı ve fonksiyonlu yapısı ile dikkat çeken dolaplı ütü masası modelleri, ütü masasını içinde barından bir mobilyadır. Ütü zamanında rahatlıkla çekerek açabileceğiniz ütü sehpasını tamamlayan dolap kısmı vardır. Ütülenmesi gereken çamaşırları bir bölüme; ütülenmiş çamaşırları bir bölüme koyabilirsiniz. İşiniz bittiğinde ise ütü sehpasını yerine sürebilir, ütü masasını ortadan kaldırabilirsiniz. Modern görünümlü olarak da satılan dolaplı ütü masası modelleri, her alana ayak uydurabilecek niteliktedir.

Sponsorlu Bağlantılar

dolaplı ütü masaları modelleri

Son yıllarda dolaplı ütü masası modellerine yeni modeller de eklenmiştir. Aynalı dolaba sahip, duvara monte edilen ütü masaları mesela bu yeni modellerden biridir. Özellikle yer kaplamayan, dekoratif ve kullanışlı tasarımı ile bayanların aklını başından alacak bir üründür. Yer sıkıntısı olanlara hitaben tasarlanmış bir üründür, bu. Bu yeni model dolaplı ütü masası modellerinde led aydınlatmalı örnekler de görebilirsiniz. Dekoratif şıklığa, estetik duruşa önem verenler için led aydınlatma hoş bir detay olarak ortaya çıkabilir.

dolaplı ütü masası modelleri

dolaplı ütü masaları

dolaplı ütü masası modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Dolaplı Ütü Masası Modelleri