Alternatif Site Adreslerimiz:

Şık Mutfak Dekorasyonu ve Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Şık mutfak nasıl tasarlanır?

Şık bir mutfak sahibi olmak istiyorsanız mutfağınızda öncelikle hareket alanı yaratın. Böylece hem kullanışlı, rahat hem de dekoratif unsurlarla zenginleştirilmiş bir mekan yaratabilirsiniz. Mutfak pişirmek, yemekler, çalışma, oyun oynama ve arkadaşları ağırlama mekanı haline de geldi günümüzde. İşte bu yüzden daha şık mutfaklara ihtiyacımız var. Vaktimizi bu kadar çok geçirdiğimiz bir mekanda, artık daha çok konfora ihtiyacımız var.

Konforlu bir mutfak için en önemli etkenlerinden biri sestir. Birçok elektronik aletin kullanıldığı bir mekanda bu aletleri seçerken ses seviyelerine dikkat etmeliyiz. Bazı makineler çok ses yapar, bazılar az. Bizim mutfakta ihtiyacımız olan evimizin diğer odalarında da olduğu gibi huzurdur. Sadece bir makinenin sesi bile huzurumuzu engelleyebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Aydınlatma da sesten sonra gelecektir. Kulaklarımıza gösterdiğimiz özeni gözlerimize de göstermeliyiz. Abajur, lambader mutfağınıza daha sıcak, daha yuva çağrıştıran bir hava verecektir. Böylece arkadaşlarınız için samimi bir ortam yaratabilirsiniz. Mutfağınızda rahat etmek istiyorsanız leke tutmayan, kolay takılan kolay sökülen döşemeleri tercih etmelisiniz.

İyi bir mutfak hem şık hem de kullanımı kolay bir mutfaktır. Yeterince dolabı olmayan, saklama alanı olmayan bir mutfak dağınık olacaktır. Dağınık bir mekan ise asla dekoratif, estetik bir görüntü yaratamaz. Bol çekmece, geniş hacim derli toplu bir görünüm sağlar. Rafları aynı oturma odanızdaki gibi biblo tarzı kişiliğinizi ortaya koyacak objelerle süslemelisiniz.

şık modern mutfak dizaynı

şık mutfak

şık mutfak dekorasyonu

şık mutfak resimleri

şık mutfak modelleri

şık mutfak dekorasyonu modelleri

şık siyah renkli mutfak

şık mutfaklar

şık mutfak örnekleri

şık mutfak dolabı

şık mutfak tasarımı

şık mutfak dolapları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Şık Mutfak Dekorasyonu ve Modelleri