Alternatif Site Adreslerimiz:

Mutfak Asma Tavan Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kanal D’nin sevilen dekorasyon programı Evim Şahane ile tanıdığımız Mimar Selim Bey, dekorasyon trendlerine dair birçok şeyi evlerimize dahil etmeyi başardı. Asma tavanlar da bu trendlerden yalnızca biri. Modern ev dekorasyonunun olmazsa olmazlarından biri haline gelen asma tavanlar, yalnızca salon ya da yatak odalarında değil, girişte, oturma odasında ya da banyo ve mutfaklarda da kullanılıyor. Özellikle mutfakta yeni ve modern bir görünüm yaratmak isteyenlerin tercihi, mutfak asma tavan modelleri oluyor. Bugüne kadar programda mutfağını değiştirmek isteyen hemen her ailenin mutfağına uygulanan mutfak asma tavan modelleri, mutfağınıza farklı bir bakış, yeni bir tarz kazandırıyor.

Mutfak dekorasyonunu zenginleştiren mutfak asma tavan modelleri, yeniliklere açık olanlara hitap ediyor. Önceleri antre ve koridorlarda aydınlatma amacı ile kullanılan asma tavanlar, artık estetik bir görünüm için de tercih ediliyor. Mutfak aydınlatmanızı asma tavanlar ile gerçekleştirmek isterseniz, siz de mutfak asma tavan modelleri arasında kendi zevkinize ve tarzınıza uygun bir model bulabilirsiniz.

mutfak alçıpan asma tavan modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Mutfak asma tavan modelleri, genellikle yüksek tavanlı mutfaklarda, tavan yüksekliğini düşürmek amacı tercih ediliyor. Yıllardır kullandığınız klasik tipte mutfağınız artık gözünüze sıkıcı ve demode gelmeye başladıysa, o zaman asma tavan gibi dekoratif çözümlerle mutfağınıza yeni bir bakış, farklılık katabilirsiniz. Mutfak asma tavan modelleri, artık yalnızca dekorasyon programlarında değil, son zamanlarda yapılan birçok evde karşımıza çıkıyor.

modern mutfak asma tavan modelleri

mutfak asma tavan

mutfak asma tavan modelleri

mutfak asma tavanları

mutfak asma tavan örnekleri

mutfak için asma tavan modelleri

mutfak asma tavan


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Mutfak Asma Tavan Modelleri
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable