Alternatif Site Adreslerimiz:

Swarovski Taşlı Çay ve Kahve Takımları Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kahvaltılarda, yemek servislerinde şıklığa ve detaylara önem verenlerden misiniz? Misafir ağırlamayı da seviyorsanız eğer tam da aradığınız bir sunum için swarovski taşlı çay ve kahve takımları müthiş bir tercih olacaktır. Klasik bardaklardan ve motiflerden sıkıldıysanız, sizi ve misafirlerinizi etkileyecek olan bu swarovski taşlı çay kahve takımları satın alabilirsiniz. Hem geleneksel kültürden de izler taşıyan bu lüks ve şık çay kahve takımları, içtiklerinizden keyif almanızı sağlayacaktır.

swarovski taşlı çay kahve takımları fiyatları

Swarosvski taşı çay ve kahve takımları, takım halinde satılmaktadır. Çeşitli züccaciye mağazalarında bulabileceğiniz gibi, İstanbul Kapalı Çarşı'da da bu taşlı çay kahve takımlarından bulabilirsiniz. Hatta online olarak çeşitli web sitelerinden de satın almak mümkün. Fiyatları biraz yüksek tabii ki, her güzel şeyin pahalı olduğu dünyamızda. Fiyatları 250 TL'den başlayarak 1500 TL'ye kadar varmakta. Ama bu gösterişten uzak kalmak istemiyorsanız, Osmanlı çizgilerini de üzerinde barındıran swarovski taşı çay ve kahve takımlarından satın alabilirsiniz. Fiyatı biraz daha uygun ve yine böyle şıklıkta ürünler arıyorsanız 50 60 TL'den başlayan gümüş detaylı takımlardan da alabilirsiniz. Bunlarda oldukça gösterişli duruyor, bize göre.

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi isterseniz swarovski taşlı çay ve kahve takımlarına göz atalım. Aşağıda gördüğünüz modeller çeşitli kaynaklardan alınarak derlenmiştir.

çay ve kahve takımları

swarovski taşlı çay takımları

taşlı çay takımları fiyatları

swarovski taşlı kahve takımları fiyatları

swarovski taşlı fincan takımları

taşlı şık çay takımları fiyatları

taşlı çay takımı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Swarovski Taşlı Çay ve Kahve Takımları Fiyatları
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable